Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tette ezt a volt barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal,akivel minden jó volt.

Kórházban feküdtem asztma miatt,ő pedig az előttem lévő kórteremben volt.

Többször átjött hozzám beszélgetni,tehát ő kereste a társaságomat.

Mivel elég sokat beszélgettünk,megkedveltem,végül én benn maradtam,őt kiengedték,és bejött néha hozzám sokszor látogatóba.Tényleg megtetszett hogy ennyire törődik velem,

meg maga a lány is,így beleszerettem.

De aztán jött a beismerés,hogy van barátja,de az mondta nekem,hogy nem szereti,mert agresszív,ezért elhagyja,már nem találkozgatnak.Hittem neki,mert mi mást tehettem volna.Majd jobban lettem én is,kiengedtek,és elhívtam hozzám,majd 3 napot nálam töltött.

A második nap sétáltunk az utcán,tényleg valami baromságon összevesztünk,ő pedig belekarmolt a kezembe,elég rendesen,én nem bántottam.Meg észrevettem,hogy gyógyszereket szed,azt mondta fogamzásgátló,de nem vagyok hülye,egyszerre 3 darabot kell beszednie?

Kiderült végül,hogy antidepresszáns,és nyugtató.

Ő vallotta,illetve azt is,hogy volt már öngyilkossági kísérlete is.Én próbáltam neki segíteni,támogatni lelkileg,aztán egyszer csak nem jött többet hozzám.

Nem hívott,nem vette fel a telefont.

Anyum kórházban dolgozik,a 8.ker-ben,és azt mondta hogy egyik nap látta őt,mivel Pesti volt a barátnőm,az ifjúsági

pszichológusnál,egy másik csávóval,akivel egymást ölelve ültek a váróban.Anyu beszélt a doktornővel,mivel ismeri,és azt mondta anyunak,hogy a fia kerülje el ezt a lány,mert minden héten másik csávóval látja.

Engem megviselt ez az egész,mert ezzel a lánnyal vesztettem el a szüzességemet is.Elfogadtam,hogy nincs teljesen rendben,kedves voltam vele,a szex is jó volt,ő is az mondta,hogy ahhoz képest hogy kezdő vagyok,nagyon jó volt,és hogy odafigyeltem rá.

Nem értem miért tette ezt.



2012. szept. 26. 15:03
 1/5 A kérdező kommentje:

És én tényleg szerettem,anyám azt mondta hogy találnék magamhoz szebb lányt,de nekem tetszett.

Azt sem mondhatom hogy anyu miatt lépett le,mert előtte nem mondott ilyet,goromba nem volt vele.

2012. szept. 26. 15:06
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól jártál hogy ez lett a vége! ennek a csajnak nagyon nagy huzat lehet a padláson--ha érted mire gondolok! Hogy miért tette? Mert bolond--ennyi!
2012. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De még csak sms-ben sem közölt velem semmit,folyton mondogatta hogy én izgatom az eddigi barátjai közül a legjobban,meg hogy szerelmes.

aztán meg semmi előjel nélkül lelép?

2012. szept. 26. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe hogy nem tiszta a csaj! Kattan az agya egyet és teljesen más ember lesz érted? Felejtsd el őt az a legjobb szerintem.
2012. szept. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szereti a fiúkat, sokat.. Ez van. A fiúk 98%-a is ok nélkül váltogatja a barátnőiket...


Örülj, hogy túl vagy az elsőn, jöhet a következő lány :P

2012. szept. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!