Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e valaki menstruáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e valaki menstruáció után azonnal terhes?

Figyelt kérdés
Ország szerte dolgozok és egyik helyen megismertem egy lányt. Egy hónapja tart a kapcsolatunk aminek lassan vége, mert az itteni munkának is vége. Az elmúlt napokban volt menstruációja ma meg már szédül, hányingere van. "Lehet, hogy terhes vagyok." Mondja a kollégáknak. Szerintetek meg akar fogni a gyerekkel, vagy lehetséges ilyen?

2012. szept. 26. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Nem csak egy időpontban van a ciklusban peteérés. Ezért kell védekezni.
2012. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Illetve bekövetkezhet máskor is*
2012. szept. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De menstruáció óta csak kondommal szexeltünk. Tehát az előző havi ciklusban szexeltünk óvszer nélkül, de az nem termékenyült meg mivel van vérzés. Vérzés óta csak óvszerrel, tehát akkor nem lehet terhes nemde?
2012. szept. 26. 18:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Hallottam már olyanról, hogy így is sikerült megtermékenyíteni. Folyamatosan használni kell.
2012. szept. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én mostmár fogok mindíg. Szerelmes és attól félek, ki akarja játszani a "Terhes vagyok" kártyát.
2012. szept. 26. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha menstruált, és utána védekeztetek, kizárt hogy pár nappal a menstruáció után már hányingerre, és terhességre gyanakszik. Nem is lehet észlelni ilyen hamar.
2012. szept. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Csak egy kis megerősítésre vágytam. :)
2012. szept. 26. 18:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha már menstruált, és azóta nem voltatok együtt védekezés nélkül, akkor jó eséllyel nem terhes. Ha menzesz alatt voltatok együtt védekezés nélkül, akkor lehet terhes.

Sőt, vannak olyan nők, akiknek a terhesség elején még megjön a vérzésük, így az is lehet, hogy még az előző ciklusban teherbe esett.


Egyébként jó nagy f.sz vagy, hogy b.szol gumit húzni, aztán meg vonyítasz, hogy nem akarsz gyereket, meg milyen szemét a csaj, hogy meg akar fogni a gyerekkel.

Talán nem kellene gumi nélkül beledugdosni a farkad!

2012. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem ennek a dolognak két oldala van. Nem elitélni egyik félt sem. Egyszerüen megbizonyosodhatsz róla hogy terhes-e. Csináljon tesztet, és akkor kiderül. És, sokáig nem tud "megfogni" a terhességgel, ha mégsem az. Elég gyenge és szánalmas próbálkozás is lenne. Én biztos nem tennék ilyet, főleg nem osztanám meg a kollégákkal, ez már eléggé furcsa. A kollégáknak azt mondjuk el, amit vissza akarunk hallanni. Vagyis azért mondogatja, hogy a te füledbe jusson. Inkább védekezz, nemcsak a nemkivánt terhességet, de jó kis fertőzéseket is elkerülhetsz vele.
2012. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!