Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha van egy srac aki jarna velem, de en nem tudom elkepzelni, hogy jarjak vele, de feltekeny vagyok, ha mas lanyokkal beszelget?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszik, csak még magadnak sem ismered be.
2012. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak az tetszik hogy valakinek tetszel, máshogy néz rád, szépnek tart és félted hogy ha esetleg összejön mással akkor te el leszel felejtve.
2012. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hát igazabol több dologtol is függ...

Mennyi idősek vagytok voltatok-e már együtt stb.

Általában az van hogy ha helyes a srác akkor azért mert tetszik ha pedig nem gondolod annak akkor csak a barátságára vagy féltékeny.

2012. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez kérlek a természetes női büszkeség/irigység. A nők tudat alatt vagy sem, de leosztják a lapokat, kijelölik a felségterületüket.


Ez a "nem tudom elképzelni" nekem pedig elég gyanús. Tényleg undorodsz a sráctól? Nem csak szégyellős vagy? Félsz közel kerülni hozzá?

2013. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!