Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elképzelni szexet, azzal akit szeretek?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok,rengetegszer olvastam,hogy azzal legjobb akit szeretsz.. de nekem ez valahogy olyan fura..Van egy srác 17.Szeret,ilyen barátság extrákkal vagyunk,hétvégén együtt vagyunk,csók stb. kezdek szerelemes lenni azt érzem :) stb. már nem szűz,egy 30 éves nővel vesztette el,lehidaltam mikor megtudtam(ő nem tudja,hogy tudom) ki se néznéd belőle hogy nem szűz,nem,hogy 30 éves nővel. és tökre parázom,hogy mennyire lehet tapasztalt,meg nekem anál-orál ezektől undorodom :S ujjazástól viszont nem,de vele nem tudom elképzelni,miközben csinálná olyan kellemetlen lenne.miért? mit tegyek?16/L
2012. jún. 27. 00:46
 1/7 A kérdező kommentje:
oké.
2012. jún. 27. 00:47
 2/7 anonim ***** válasza:
b*szál be de keményen és úgy már menni fog szerintem nem biztos (a kockázatok miatt ne csináld de én lehet ezt tenném)
2012. jún. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod elképzelni, mert egyszerüen nem voltál még olyan helyzetben, és nem tudod milyen érzés az amikor csinálja.


Ne is nagyon probáld elképzelni, mivel még nem élted át, maximum egy teljesen más érzés kap el, mint ami lesz.

2012. jún. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Javits ki, ha tevednek, de sztem csak azert nem tudod most elkepzelni, mert hogy egy 30-assal oregebb novel vesztette el. Sztem annyira meg nem lehet tapasztalt, de ha teged nagyon zavar ez a dolog, en a helyedbe leulnek vele megbeszelni:)
2012. jún. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszokat.nem zavar,csak fura:)meg a szexet nem tudom elképz.vele huuu.:D milyen lehet stb.
2012. jún. 27. 00:53
 6/7 anonim ***** válasza:
A szexet nem elképzelni kell hanem csinálni ;D
2012. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké tudom,csak parázok :D
2012. jún. 27. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!