Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám az exem bosszantani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám az exem bosszantani?

Figyelt kérdés
Elég fura kérdés. És tudom nem szép ilyet tenni, de megérdemli! Egy hazug alak, egy társaságban vagyok vele és a társaságból vannak még páran akik nem bírják. Esetleg ötletek, hogy mivel lehet kicsit bosszantani az illetőt, meg érdemli az illető..
2012. szept. 26. 21:59
1 2
 1/15 -=Koldus=- ***** válasza:
Húzd meg a haját.
2012. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
féltékennyé teszed
2012. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fogalmazásból, soha nem voltam ötös, a hibákért elnézést kérek!
2012. szept. 26. 22:02
 4/15 A kérdező kommentje:
Valami komoly kellene.. (ő fiú)
2012. szept. 26. 22:02
 5/15 anonim ***** válasza:
áh, sztem hagyjad, nem érdemes ilyenbe energiát fektetni... sokmindenki megérdemlné, köztük talán én is, bár ilyenért amiért az exed nem hiszem.
2012. szept. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha 4 személy közül kellene választani, (hogy kivel tegyem féltékennyé) melyik lenne a favorit?


A - a viszonyuk az exemmel semleges, ha bár ő utálja az exemet


B - ők soha nem voltak olyan puszipajtás viszonyban, nem igazán beszélnek (szia-szia és annyi)


C - rossz viszonyban vannak (itt még szia-szia se), csak alakuló kapcsolata miatt nem biztos vállalná


D - jóban van az exemmel, csak benne van a pakliban hogy aztán rám száll, amit nem akarnák

2012. szept. 26. 22:12
 7/15 anonim ***** válasza:
Beszélj össze egy sráccal a társaságból, aztán az exed előtt nyilvánosan mássz rá, én felrobbannék a helyében :D
2012. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Össze vissza hazudozott, megcsalt aztán tagadta.. Ez már megérdemel annyit, bár is nekem!
2012. szept. 26. 22:14
 9/15 anonim ***** válasza:
Legyen folyton jó kedved, és nevetgélj, beszélgess mindenkivel, csak őt hagyd figyelmen kívül. Tapasztalatból mondom, hogy ez idegesítő tud lenni :D
2012. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
B vagy D.
2012. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!