Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kíméletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kíméletesen lekoptatni?

Figyelt kérdés
Egy srác rám írt facebookon és tök jókat beszélgettünk. Aztán élőbe teljesen kiábrándultam belőle. Hogyan tudnám lekoptatni? Nem akarom megbántani, mert örökké azt mondja, hogy hányszor visszautasították és velem most úgy érzi jó lesz...mit tegyek? Nem akarok sajnálatból járni vele..:/
2012. szept. 24. 20:20
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
mond meg neki h te nem érzed azt amit ő és így nem fogsz belemenni semmibe.ha viszont jókat beszélgettek chat-en abba nem halsz bele ha dumáltok.
2012. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hát..sőt :) igazán aranyos srác, szívesen beszélgetek vele..csak tudom, hogy ő többet akar :/ köszi a tanácsot!
2012. szept. 24. 20:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg, h nincs esélye, mert nem néz ki elég jól! Nem fog neki jólesni, de még mindig jobb, mintha magától jönne rá.
2012. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pofon egyszerű, csak az igazat,vagyis ezt kell mondanod :"Ne haragudj, de én is csak olyan vagyok,mint a többi nő, nekem is csak a külső a fontos, és te sajnos nem éred el mi,a nők által előírt szabványt". Remélem sokat segítettem.
2012. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a külseje miatt ábrándultam ki belőle, hanem ahogy viselkedett.. Amúgy megmondtam neki. Igazából jól fogadta :)
2012. szept. 25. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!