Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnám az exem bosszantani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám az exem bosszantani?

Figyelt kérdés
Elég fura kérdés. És tudom nem szép ilyet tenni, de megérdemli! Egy hazug alak, egy társaságban vagyok vele és a társaságból vannak még páran akik nem bírják. Esetleg ötletek, hogy mivel lehet kicsit bosszantani az illetőt, meg érdemli az illető..
2012. szept. 26. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha megdobnak kovel,dobd vissza kenyerrel. Szamomra kicsinyes,lealacsonyito a bosszuallas..
2012. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Kinek a pap, kinek a paplan. Ahány ember annyi fajta gondolkodási mód!
2012. szept. 26. 22:30
 13/15 anonim ***** válasza:
Esetleg gyújtsd föl a kutyáját...
2012. szept. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
utolsón besírtam :'D
2012. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nem gondolkodásmód,hanem rosszindulat. Egyszer majd felelni fogsz érte. (Ahogy ő is a dolgaiért)
2012. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!