Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány tetszik, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány tetszik, hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy csak úgy felületesen ismerjük egymást. Abban a városban lakik ahol én, én 19 ő 18 éves . Ja és a legnagyobb probléma, nekem még nem volt barátnőm aztán nem igazán értek a csajozós dolgokhoz. Nagyobb irányvonalakban leírná valaki h mi tévő legyek?
2009. aug. 3. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki? Látod rajta? Szerintem amikor találkoztok leközelebb, kérdezd meg tőle beszélgetés után, hogy nincs kedve veled fagyizni egyet? Hm??? Vagy éppen ahol vagytok :-))) vagy eetleg máskor, ezt mosolygósan, kedvesen kérdezd, ne félősen, megriadva... csak lazán.
2009. aug. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hívd meg egy fagyira vagy sütire és beszélgessetek el aztán ha már jobban ismeritek egymást akkor kérdezd meg hogy lenne-e a barátnód ezt rád bízóm mikor kérdezed meg ha félős vagy akkor SMS-ben ha nem vagy a parkot ajánlom vagy a buszmegállót.(De ha nem adja mega számát kaputt ha megvanmár akkor mind1)Sztem így próbáld meg de ha nem akkor nem majd találsz másik ötletett F/11 XD
2009. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondom futólag ismerjük egymást nem azt hogy 1000 éve.
2009. aug. 3. 10:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Bazz... "kérdezd meg hogy lenne-e a barátnód".... áááááh... 11 évesekre nem kéne hallgatni. :) Hehehe...

Szal honnan ismered? Mert az számítana. Így látatlanban azt mondom, hogy a "fagyi" 5let nem rossz, de szerintem inkább valami kávézóba vagy teázóba hívd el! 19 évesen már nem fagyizni megyünk, bár egy cukrászda nem rossz. A lényeg, hogy beülős legyen, ahol tudtok beszélgetni meg minden...

Aztán hazakiséred és ha jó volt a dolog megint el lehet hívni valahova. Hogy hova? Van nekem 1 listám randilehetőségekről. Sajnos Pestre van szabva, nálad nem biztos, hogy mind műxik, de azért beírom: mozi, színház (ezt inkább a sokadik alkalomra), séta (pl Margitsziget), valami spéci kaja (pl. egy jó gyros), kiállítás, valamilyen fesztivál (pl. borkóstolás), biliárd, squash (sokadik randi :P), közös főzögetés (sokadik randi, ha már összejöttetek), állatkert, vidámpark, bowling, campona tropicáriuma. És ha már túl vagytok a csókon meg ilyeneken, akkor ha meg szeretnéd dönteni hívd el délután/este magasságában magadhoz videózni. Nézzétek az ágyból... És innen csak tökösség kell. :) Ha a filmnek vége sötét lesz... :P Gumi legyen otthon! :P

2009. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az előző válaszokat fiúk írták...:)

Szerintem is hívd el valami beülős helyre (én még mindig szeretek fagyizni 22 évesen), utána meg sétálni, majd kísérd haza. Ekkor kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve holnap is talizni és ha igent mond, kérdezd meg, hogy hová szeretne menni (hagyd, hogy most ő válasszon helyet). Ha azt mondja, hogy neki mindegy, vagy nem tudja, akkor javasolj valamit. A második randin már bevallhatod neki, hogy nagyon tetszik neked, és szeretnél vele holnap is találkozni. Ha erre is igent mond, és másnap taliztok, akkor kérdezd meg, járna-e veled. És ami nagyon fontos, amikor találkoztok, mindig dicsérd meg, hogy milyen csinos, milyen jól néz ki már megint. Ugyanis a lányok nagyon szeretik a bókokat.

Remélem segítettem.

22/L

2009. aug. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó két válaszoló rátapintott a lényegre kössz a válaszokat.
2009. aug. 5. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit, sok sikert! Hajrá!

22/L

2009. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!