Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés
Először is mindketten főiskolába járunk, és mondjuk úgy "osztálytársak" vagyunk. Mindketten 20 évesek vagyunk.Én nem iszok nem cigizek, nem stb..., viszont ő se az a "diszkópatkány". Ugyebár mivel egy csoportba járunk ismerjük egymást , de eddig a beszélgetéseink a határozott szia/ hello ig jutottak el. Nem vagyok az a veszett nagy Valentino, valószínű, hogy amikor odamennék , hogy mondjak valamit le is blokkolna az agyam, de ilyen esetben gyorsan hat a "blokkolásgátló:D" azaz, ha elkezdek valakivel beszélgetni az utána már megy. Szoval ez a kiindulási helyzet. Most mit csináljak , hogyan hódíthatnám meg? Nekem egy lány nem csak 1 éjszakára kéne , el se tudnám képzelni, nekem egy olyan lány kell akit szerethetek, de sose jön össze:( Segítsetek kérlek.
2009. szept. 3. 21:56
 1/5 anonim válasza:

internet msn vagycsak simán nem segitenél nekem valamelyik tan tárgybol?

aztán tudakolodj hogy mivel lehetne meglepni a találkozon

2009. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit leszólni de internet, msn soha, abból csak rossz tapasztalataim vannak.
2009. szept. 3. 22:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden nap érkezik ilyen kérdés, de mindegyikre ugyanazt a választ szoktam írni:

Hogy akarsz így magadnak barátnőt, ha azt sem tudod, hogyan szedd föl?

Nem olvastam el azt a sokat amit írtál, de szerintem a felszedésnek magától kell jönnie, mert így nem sok értelme van, hogy felszedi neked más.

2009. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

22:16 vagyok

Ebben amúgy igazad van, hogy Skype, MSN soha.

Ebből nekem is borzalmas élményeim vannak :S

Élőben sokkal jobb, értlemesebb, és kultúráltabb dolog.

Bocs, ha bunkónak tűntem.

2009. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is kérj vmelyik tantárgyhoz segítséget, de így a fősuli elején érdeklődhetsz akár arról, h holgy telt a nyara. Az udvariasság úgy is azt kívánja, h ő is visszakérdezzen és így esetleg többet is megtudhattok egymásról. De akár 1-1 előadáson ülj mellé, vagy az órák után akár együtt is várhatjátok a buszt és vmiről úgy is beszéltek.

Sok sikert!


U.i.: Örülök, h egy olyan srác vagy, aki mer beszélni arról, h milyen és bárcsak az én csoport társam lennél.... (még korban is ugyanannyi vagyok) :-)

2009. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!