Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel büntetnéd a megcsalást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel büntetnéd a megcsalást?

Figyelt kérdés
a pofontól kezdve a pénzbírságon át a halálbüntetésig minden jöhet ami szerintetek jogos és arányos lenne :)
2012. szept. 27. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lelki terror.
2012. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%

Te még soha sem hazudtál? Álszent!

A házasságban büntetik, egyébként nem, minek, életiskola.

2012. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A visszacsalás. De nem a megcsalt fél részéről... Ha igazán szerette volna a párját, akkor nem csalja meg. De én azt kívánnám neki, hogy kerüljön össze olyan emberrel, akibe fülig szerelmes, és az a valaki csalja őt meg.
2012. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Fülünyúl ***** válasza:
100%

Bár varázslat nem létezik, de én lelkiismeretet adnék nekik. Azt hiszem így szenvednének a legjobban és a leghosszabb ideig, kegyetlenebb lenne mint bármi más.

Vagy ha valahogy kivitelezni lehetne, akkor a nagy Ő-vel összehoznám őket, akibe halálosan beleszeretnek és életüket vele szeretnék leélni, majd a nagy Ő hirtelen őket csalná meg és hagyná faképnél. Megnézném milyen pofát vágnának akkor. :)

2012. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3. ez jó
2012. szept. 27. 14:31
 6/12 anonim ***** válasza:
4-esnél a pont! :)
2012. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megvan annak a büntetése: bizalmatlanság, szakítás.
2012. szept. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy jogos és arányos? Szerinted hogyan lehet jogilag felmérni azt, mekkora fájdalmat okoz egy embernek a megcsalás, mi rá a korrekt büntetés és úgy egyáltalán...jól írták korábban, majd az élet iskolájában megtanulja az ilyen, hogy mit tett.


A megcsalás, amennyiben kiderül, alapvetően egy büntetés, hisz vagy szakít az illetővel a párja, vagy egy életre bizalmatlan marad. Annál nagyobb büntetést, minthogy egy "botlás" miatt elveszítsük azt, akit szeretünk, szerintem nem lehet adni. Bizony, ha szerelmes az ember, akkor rosszabb, mint a büntetés vagy a halál...


Szóval, két verzió van szerintem:

1. A megcsaló fél szerelmes a párjába: akkor ott a fentebb vázolt helyzet. Mondjuk,aki szerelmes, abban nyilván ott az alapvető tisztelet a másik iránt, hogy nem alázza meg ezzel (még aki nem szerelmes, abban is ott kellene lennie), nem akarja megbántani, nem akarja elveszíteni, és ezért uralkodik esetleges ösztönein = nem fogja megcsalni. Ha megesik a dolog mégis (merthát emberek vagyunk), akkor vagy kegyetlen büntetés lesz a szakítás, vagy megbocsát az illetőnek a párja, ami pedig hatalmas lecke az élettől.


2. Nem szerelmes a párjába: mondjuk ki csúnyán, de őszintén, hogy ebben az esetben még jól is jár a megcsalt, mert nem él egy hazug kapcsolatban, hanem van esélye olyat keresni, ahol őszintén szeretik és tisztelik...Az ilyen megcsalót sem büntetném, mert neki meg ott a lelkiismeret- elég, ha egyszer szerelmes lesz életében, végig félni fog, hogy vele is megteszik ugyanezt..

2012. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elhagynám minden fejfájás nélkül, mert akkor legalább tudom, hogy rossz embert választottam és lesz olyan is aki őszinte.
2012. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Gyakori Ferenc ***** válasza:
megcsalást büntetni? nem.. én nem büntetném meg, simán kidobnám. Nekem onnantól kezdve nem jelentene többet egy pincében elhunyt, száraz egértetemnél...
2012. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!