Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy megcsalást "túlélni"? Megbolondulok, amikor látom őket együtt vidáman, kézen fogva! 3 napja nem ettem egy falatot sem, egyszerűen nem bírok, élni sincs kedvem. Mondjatok valami biztatót!

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
ez a gyászmeló ..sajnos el kell végezni..de picit enyhíthetsz ha sokat jársz társaságba..stb..te pasi?
2012. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Ha lány vagy én megvígasztallak. :)
2012. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
járj társaságba..aztán majd elmúlik...valamikor...
2012. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a lány illetve, nő vagyok :)
2012. júl. 19. 12:38
 5/8 gelazso ***** válasza:
biztatót? még ök is szétmehetnek s akkor te fogod magad jól érezni. küld egy képet magadról, akkor lehet hogy több biztatót tudok mondani.
2012. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenkinek túl kell legalább egyszer élni.Naponta egy tábla Milka.
2012. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 perfectlie ***** válasza:
54%

Kis fitness,kis diéta,új haj,néhány új ruha,enyhe külső átalakulás,és láss csodát utálni fogja magát a pasi:)

22/F

2012. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálj meg egy kicsit a saját magad életére koncentrálni és elfelejteni őket. Amikor hasonló helyzetben voltam, hetekig enni se volt kedvem, csak feküdtem az ágyon és meg akartam halni. Akkor kezdtem el reggelenként futni, mert életben akartam maradni. Terveztem magamnak napi programot és azt csináltam mint egy gép. Reggel futás, utána zuhany, reggeli, munka stb. Lassanként jobb lett. Fél év múlva már boldog voltam, hogy egyedül vagyok. Utána jött valaki és azóta még boldogabb vagyok.
2012. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!