Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik az önfejlesztés lépcsői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az önfejlesztés lépcsői egy jó kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Tömören, lényegretörően, könyveket senki se ajánljon..

A lényeg, hogy első ránézésre szimpatikus srác vagyok a csajoknak akiben látnak valamit. Minden passzol, kettesben is általában.


De valamiért más emberek előtt már nem szívesen vállalnak fel.


Mit változtassak?


2012. szept. 27. 17:34
 1/10 ASOT ***** válasza:
Jófej vagy aranyos vagy jó lelkitárs de mutogatni már nem mutogatnának...remélem érted a lényeget.
2012. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem a lényeget, de mit tegyek, hogy mutogassanak is?
2012. szept. 27. 17:46
 3/10 ASOT ***** válasza:
A külsőddel van a gondjuk, még 4 szemközt okés, mert a kedvességeddel meg jófejségeddel mindezt ellensúlyozod neki, de azon kívül fél a kritikától , hogy mit szólnának hozzá ha egy ilyen kinézetű sráccal mutatkozna...
2012. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Plasztikai műtét.
2012. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elméletben jóképű vagyok, talán frizura és öltözködés, mozgáskultúrával lehetnek bajok.


Ez főleg pénzkérdés...

2012. szept. 27. 17:50
 6/10 A kérdező kommentje:
A mozgáskultúra sporttal javítható.
2012. szept. 27. 17:51
 7/10 ASOT ***** válasza:

Nézd egy biztos!


Ha egy nő nem meri megfogni a kezed a barátai előtt illetve nem is megy veled a barátai közé szívesen, felvállalva azt h igen ő az, akkor egyszerűen NEM TETSZEL NEKI KÜLSŐRE!

2012. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon vékony vagyok de a sok kaja sok pénzbe kerül. Most dolgozom ezen is. Egyébként jóképű vagyok.
2012. szept. 27. 18:00
 9/10 ASOT ***** válasza:

nem biztos h mindenki számára jóképű vagy :)

Sajnos mindfen pénzbe kerül igen.

De akkor is a külsőddel van gondja a lánynak. Nincs más mondani valóm!

2012. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:) hát igen. dolgozom rajta... mondjuk ha már egy igényes, stílusos szép lánnyal szeretnék járni az a minimum, hogy én is olyan legyek....
2012. szept. 27. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!