Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinnáljak? Mind a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinnáljak? Mind a 3 barátnőm nem támogatna abba ha össze jönnék a fiúval és azért nem mert a fiú cigány de nem nagyon látszik rajta. De az egyik barátnőm támogat ő azt mondja hogy próbáljuk meg.

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 17:39
1 2
 1/18 ASOT ***** válasza:

A cigány az cigány akár látszik akár nem. De itt te döntsd el h mit szeretnél.

Nekem 8 azzal jössz össze akivel akarsz...

2012. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre. A barátaid nyilván azért nem támogatnak, mert féltenek téged.
2012. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Fúj, cigány!
2012. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
nem értem azokat akik utálják a cigányokat nekem is volt már cigány barátom és semmivel sem volt rosszabb mint a paraszt szóval ezen ne múljon a dolog:))
2012. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Zohan123: igazad van azèrt nem támogatnak. Am holnap találkozok a fiúval. Ès am azt már tudom hogy tetszem neki mert õszintèn el mondta
2012. szept. 27. 17:44
 6/18 anonim ***** válasza:

Háááááát lehet Kva lesz belőled 1 2 év és strihelsz majd összeverve :DDDDD

Attól függ miféle :):D van abba is egész MAgyar szokásokat felvett egyén aki normális kategória.De sztem te kva leszel akk is :DDD mész a főút mellé :DDDDDDDDDDDD

2012. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
hát te tudod de a cigányok szeretik pofozni az asszonyt....
2012. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Csak pont a legjobb barátnõm sem szetnè ha össze jönnèk vele szinte könyörgött hogy ne meg sztem nem fogom el mondani nekik hogy össze jöttem vele csak az a barátnõm fogja tudni aki támogat.
2012. szept. 27. 17:51
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki azt hiszi h rasszizmus miatt nem szeretjük a cigányokat, és vegyes házasságokat. Ez nem igaz! A cigányok szellemileg lemaradottabb emberek. Nem az számít hogy milyen neveltetést kapnak, én is ismerek olyan cigányt, 30 éven túl van már, itt szokott dolgozni a szomszédba, és tök normálisnak néz ki, de a fián már látszik hogy zizi. A cigányokba benne van ez a fogyaték, és hiába normális neveltetést kapott a cigány, és nem látszik rajta, de nagy valószínűséggel lehet értelmi fogyatékos gyermeke.
2012. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért barátkozol cigányokkal? Normális ember messzire kerüli őket! Te is egy nyomorék fehércigány vagy!

18/f

2012. szept. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!