Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Vagy próbáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Vagy próbáljuk még hátha rendbe jön?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel már 9 hónapja járok.Eddig jó volt minden, de úgy bő egy hónapja teljesen megváltozott, eltávolodott tőlem.Elég bunkó vagyok vele mostanában, pont az eltávolodós dolog miatt, mert olyan kifogásokat talál egyes dolgokra, hogy képtelen vagyok elhinni.Ma megkérdezte,hogy mért vagyok ilyen és elmondtam neki hogy azért mert már nem szeretem annyira..de elveszítei meg nem akarom, mert ő a legfontosabb ember nekem a világon és még így is őrülten szeretem!nektek mi a véleményetek erről?köszönöm a rendes válaszokat, és bocsánat az össze-visszaságért:/
2012. júl. 15. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ennyire fontos neked akkor próbáljátok valahogy megbeszélni
2012. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 1,5 éve vagyok együtt a barátommal. Nekünk egy év után jött ez az időszak, pontosabban én éreztem így. Már csak szeretettel szeretem, nem rózsaszín ködös szerelemmel. Az a fél év, amit kibírtunk így, rádöbbentett, hogy ez sokkal többet ér. Azért néha hiányzik a köd, de mostanában újra érezni szoktam. :)

Nem tudom mennyire volt érthető, írhatsz privit, ha gondolod. :)

2012. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Képzeld el,hogy nincs melletted,hogy eltűnik az életedből,esetleg képzeld el,hogy másik pasival van együtt. Rossz érzés? Ha igen,akkor üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat. Kommunikáció!!!
2012. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Anno amikor még csak jártunk a feleségemmel nekünk is volt egy ilyen pont kb. fél év után. Éreztem, hogy mindennél jobban szeretem, de mintha a kapcsolat a végét járta volna. Próbáltuk megbeszélni, de mindketten kicsit csalódottak voltunk, hogy valahogy eltűnt a nagy lángon égő szerelem, akarattal ezen nem tudunk változtatni. Van egy idő amikor szerintem a szerelem szeretetre vált át. Négy éve vagyunk együtt és 1 éve házasok, vannak napok, amikor csak két jó barát vagyunk egymásnak, de vannak olyan időszakok amikor lángol a szerelem.


Szerintem, túl kell ezen is esni, amennyiben tényleg fontos számodra helyre jönnek a dolgok! Viszont arra is fel kell készülni, hogy néha elő fognak jönni ezek a problémák, csak egyre könnyebben lendültök át rajta!

2012. júl. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!