Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Halottatok már ilyet 5 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halottatok már ilyet 5 hónapja volt abortuszom, azóta a hüvelyembe nyilaló fájdalmak lépnek fel, , , voltam orvosnál. és nemtalált semmit? Mitől lehet, valami ötlet.

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichés okokból lehet.
2012. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én kismedence gyulladásra tippelek,de igaz sokszor a gyomorszáj körül is kibirható a fájdalom :s
2012. szept. 28. 05:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem is volt... szintén nem talált semmit az orvos, aztán abba maradt... nem tudom én is pszichés okokra tippelek.
2012. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ez mikor fog elmúlni?ha egy nyugodt környezetbe kerülök?vagy akkorsem?nemtudom ezt hovatenni-
2012. szept. 29. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:

mondjuk én abbahagytam a tamponhasználatot, néha, ha ujra használok, alkalmanként ujra érzem és néha szex közben is.Nagyon riktán.

a nyugodtabb környezet biztos segítene, én jobban lettem mikor szakítottam a párommal...

2012. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mi nagyon jol élünk,itt nekem a munkámmal van a gond,közmunkás vagyok :s és nagyon stresszes én egy sportuszodában vagyok takarító vagy bármi más havi nevetséges összegért-én ezért stresszelem!!!köszönöm,mindenkinek..
2012. szept. 29. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!