Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki velem eggyidő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki velem eggyidős. Én 8. os vagyok és a lány már 5. ben elment egy másik iskolába, de nemrég találkoztam vele és egyből beleestem. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Amikor egy osztályba jártunk akkor kedves, jószívű volt és most is az csak most szebb mint volt.Hogyan mondhatnám el neki hogy szeretem?És csak Facebookon tudok vele beszélni.Nem azért csak Facebookon tudnám elmondani neki de,régen láttam kint és nemtom mit válaszolna

ha elmondanám neki.Egyrészt picit félek elmondani neki,hogy mit fog válaszolni.

Lenne ötletetek hogyan mondhatnám el neki?



2012. szept. 23. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szépen magyarul, helyesírásra ügyelve, vagy szóban.

Próbálj meg őszinte lenni, azt vagy bejön, vagy nem.

2012. szept. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk írj neki, hogy jó volt újra látni, és reméled, hogy találkoztok még. Ad absurdum még valami programot is ajánlhatsz.

Szóval nem kell azzal kezdened, hogy „te figyelj, beléd estem”, úgyis nyilvánvaló, hogy tetszik neked, ha lépsz felé valahogy.


Amikor találkoztatok nemrég, dumáltatok is? Abból nem derült ki valami, hogy mi érdekli, vagy ilyesmi?

2012. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát csak egy gyors beszélgetés volt mert iskolát neztünk és kicsit siettünk.
2012. szept. 24. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem simán kérdezd meg, nem jár-e máskor is arra, ahol találkoztatok a minap, szívesen találkoznál vele, elmehetnétek… sétálni/dumálni/fagyizni.


Az első lépés mindig nehéz, és igen, lehet, hogy visszautasít, de akkor majd lesz más, akibe beleesel hamarosan. (Ha visszautasítana, akkor sem kell magadat okolni, magadban keresni a hibát, lehet, hogy egyszerűen csak ő másba van beleesve.)


Szóval hajrá!

2012. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2012. szept. 26. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!