Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon iszonyú ötlet? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon iszonyú ötlet? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
Néhány héliummal töltött lufit összekötnék és a madzag végére mondjuk egy borítékot aggatnék beleírva,hogy ,Szeretlek',esetleg egy muffint szivecskével a tetején,vagy akármi mást ha eszembe jut valami jobb. Elég nyálasnak hangzik,de ha a párom lepne meg valami hasonlóval örülnék neki. Csak hát ugye,én lányból vagyok. Szeretnék valamivel kedveskedni a barátomnak,érdekelne mit gondoltok erről. Köszönöm!
2012. szept. 24. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát én lányként is kiszaladnék ettől a világból, de lehet, még csak éretlen vagyok ehhez...szerintem valami kevésbé rózsaszín is megteszi..mondjuk egy szexi karkötő:)
2012. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

ez aranyos szerintem.és most adtál nekem egy jó ötletet. :-)

19/L

2012. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,negatív is jöhet! :-)

19/L,beavatnál engem is? Hátha a te ötleted jobb mint az enyém... :P

2012. szept. 24. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
na ne, kommentálni se tudom ezt a nyálat 21L
2012. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nekem tipikusan az az ötlet, amit egy 13-15 éves kislány, aki hollywoodi szeméten nőtt fel, bájosnak meg romantikusnak tart. Egy átlag férfi kiszaladna a világból, a haveroknak elmesélni cikis, stb. Én mondjuk nőként sem értékelném.

Viszont ismerek 1-2 olyan pasit, akinek tetszene az ötlet, még egy fél maroknyit, aki udvariasságból mosolyogna, a maradék valszeg meg is jegyezné, hogy "szívem, ez azért kicsit nyálas volt." :D

De te ismered a pasid, csak tudod, örülne-e ennek. Mert ha ő örülne ennek, 10ezer másik meg nem, akkor is, melyik érdekel...? :)

Én ha szimplán kedveskedni akarnék a pasimnak, sütnék neki muffint. Semmi szívecske. :D Vagy felvennék valami durván szexi fehérneműt, hogy meglepődjön, ha kicsomagol. :D De mi ilyen egyszerű lelkek vagyunk. :D

2012. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!