Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex egy baráttal, de mi van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex egy baráttal, de mi van, ha többet érzek?

Figyelt kérdés

Egyik exemmel nagyjából 2 hónapja véletlenül összefutottunk. Elkezdtünk beszélgetni, és egyik este elmentünk bulizni, utána pedig sexeltünk. Majd előjött egy olyan ötlettel, hogy ezt megismételhetnénk. Nagyjából 4 hete tart ez a sex-kapcsolat, de úgy érzem én kezdem újra azt érezni, mint régen, és szerintem ő is. Legalábbis nekem ez jön le. Szerintetek megkérdezzem, hogy ő is így érez-e, vagy csak szimplán hagyjam abba vele ezt a sexkapcsolatot? vagy mit csináljak?

L/18



2012. szept. 27. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóból ért az ember! Szerintem beszéljétek meg, és majd látjátok! :)
2012. szept. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hanyadik partnered? hány éves korotokban jártatok? miért szakítottatok?
2012. szept. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 éve jártunk, 1 évig... és azért szakítottunk, mert sokat veszekedtünk és mert még éretlenek voltunk mindketten. de első látásra szerelem volt.
2012. szept. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!