Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szoktatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktatok olyan lányokat felköszönteni facebookon szülinapján vagy névnapján, akit csak látásból ismertek?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy hülye kérdés, de azért kíváncsi lennék.
2012. szept. 28. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jó a melle akkor igen
2012. szept. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
aki szimpatikus vagy vmilyen érdek fűz hozzá hogy jóban legyünk azt igen
2012. szept. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
néha olyat is felköszöntök, aki azt se tudom honnan lett facebook ismerősöm. :)
2012. szept. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én mindenkit felköszöntök, de csak szülinapból, mert névnapokat sosem tudtam megjegyezni. :D

Igazából én csak udvariasságból csiánlom, mert van vagy 2500 ismerősöm, abból alig ismerek valakit személyesen, a legtöbb csak azért jelölt,mert látta sok ismerősöm van, ilyenek ezek a rossz lányok. :D

2012. szept. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Nincsenek olyan ismerőseim rajta akiket csak látásból ismerek. Én tényleg arra használom az oldalt amire való.
2012. szept. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha tetszik :-)
2012. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
régi ismerősöket szoktam, valamint olyan lányokat akik érdekl(né)nek
2012. szept. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én senkit nem szoktam na bumm ez a legegyszerűbb :D Nem jókivánság küldő oldal ez
2012. dec. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!