Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, féltek a szerényebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, féltek a szerényebb lányoktól?

Figyelt kérdés
Elvileg normális vagyok, és jól nézek ki. Nem vagyok "hű de szép" de elvileg jó az összkép. Van pár srác, akinek szerintem bejövök (végigmérnek, szemeznek velem ha találkozunk), viszont nem kezdeményeznek. Egy fiú barátom azt mondta, hogy szerinte félnek tőlem valamiért. Kicsit visszahúzódó vagyok, lehet, hogy ezért? Rossznak számít, ha valaki félénkebb? Vagy csak azért "ijesztő", mert nehezebb kiismerni egy ilyen lányt? Vagy mi az oka? 21l

2012. szept. 28. 10:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de lehet, hogy ők a bunkó, plázaribiket szeretik, mint ahogy rengetegen, vagy túl karcsú, szép vagy:) Viccen kívül!! Majd kialakul ez, ne aggódj!!
2012. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, ad valami extrát, amihez jobba lehet vonzódni. :) Lehet azoknak nem jöttél be úgy.
2012. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem félek.

De az a tapasztalatom, hogy az ilyenek az ágyban is visszahúodóak. Én meg szerek felszabadult lenni az ágyban.

Amúgy nagyon szeretnék egy ilyesmi lányt akivel a szex is jó.

2012. szept. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerényebb lányok érzékenyebbek is. Ez csak tipp, lehet, hogy nem igaz (meg aztán mindenkire biztos, hogy nem). És én pl úgy vagyok vele, hogy nem akarok egy érzékeny lányt megbántani, esetleg túl komolyan venné, hogy beszóltam és megbántanám. Én csak úgy tudok lányokkal bármit is kialakítani, hogy először beszólok és akkor el tud indulni valami. :D
2012. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert a visszahúzodottságod miatt túl sok energiát kéne rád fordítani ahhoz,hogy elérjenek valamit nálad.Persze nem jó az ha egy lány egyből adja magát de azért a legtöbb fiú szeretne belátható időn belül elérni valami konkrétabbat is a nőknél és akiknél a végcél a messzi láthatatlan távolba vész azzal sokan inkább nem foglalkoznak szívesen.
2012. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar.Nem is félek tőle.

Én alapból csöndesebb típus vagyok.Így ez nem igen lenne probléma

F19

2012. szept. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%
Képet kérünk!
2012. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerényebb és a félénkebb két külön dolog, de nyilván egyik se gond. A gond ott kezdődhet, ha mondjuk a félénkséged átcsap bunkóságba például, vagy legalábbis hogy ez szűrődik le másnak.


Az akkori kisugárzásod a kulcs, lehet, hogy inkább ridegnek tűnsz, mint aranyosan félénknek.

2012. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Képet! Képet :D
2012. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, ők félnek tőlünk!
2012. szept. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!