Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, féltek a szerényebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, féltek a szerényebb lányoktól?

Figyelt kérdés
Elvileg normális vagyok, és jól nézek ki. Nem vagyok "hű de szép" de elvileg jó az összkép. Van pár srác, akinek szerintem bejövök (végigmérnek, szemeznek velem ha találkozunk), viszont nem kezdeményeznek. Egy fiú barátom azt mondta, hogy szerinte félnek tőlem valamiért. Kicsit visszahúzódó vagyok, lehet, hogy ezért? Rossznak számít, ha valaki félénkebb? Vagy csak azért "ijesztő", mert nehezebb kiismerni egy ilyen lányt? Vagy mi az oka? 21l

2012. szept. 28. 10:16
1 2
 11/12 Diavolino44 ***** válasza:

Kepet!!!!

Amugy en meg pont ilyen lanyt keresek, de baromi nehez megtalalni, mert nem jarnak bulizni, nehezen ismerkednek.

27F

2012. szept. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért nem járnak, mert egy szerény lány, (legalábbis ahogy én képzelem és amit én képzelek az úgy van/lebokszolhatjuk :)) nem fog összejönni egy sráccal, legalábbis nem tipikus, hogy Edvard Cullen odamegy hozzá, hogy megmentheti-e. Mivel erre elég kevés az esély így mit is keresnének ott.
2012. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!