Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több a ribI és a szexéhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a ribI és a szexéhes pu. Nci a folyamat visszafordíthatatlan! Egyre több a önbizalomyhiányos férfi mert a csajok porig alázzák a fiatal szerető srácokat! Hova trat a világ?

Figyelt kérdés
Persze hogy jó hogy vannak ilyen csajok,csak éppen a jó lelkű rendes srácok aki komoly kapcsolatot akarnak és szerető barátnőt olyat aki nem a külsőségre megy semmi esélyük nincsen.Érdemes megnézni mennyi megkeseredett fiatal sráv kérdése van ezen az oldalon és mennyire nincs önbizalmuk.A kérdés nem rólam szól mert van barátnőm és szerencsére kifogtam egy rendes lányt,amiből elég kevés van amanapság és én is bejártama rögös utat hogy ide érjek.Ennyire el van kurv.úlva a világ de legfőképpen a csajok?
2012. szept. 28. 11:06
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ez sajnos egy ilyen világ.
2012. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
30%

a saját hülyeségébe fog belefulladni a világ..

Kiélik magukat,ezzel nincs is baj.Csak azzal ahogy csinálják.

Azt én sem értem miért kell porig alázni minket.Egyszer rendesen leoltottak amikor oda mentem egy lányhoz.Mit ne mondjak akkor jó ideig elment a kedvem az egésztől.

2012. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
59%
Ez már teológia, nem szerelem, szex! Miattad megyek horgászni délután!
2012. szept. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
53%

Inkább mondjuk úgy, h egyre több a balf.asz "férfi" a világon, akik csak rinyálnak.

Ez nekem csak jó, több nő jut nekem:)

2012. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

A világ nincs elkurvulva. A világ teljesen rendben van.

Nem gondoljátok fiúk, hogy mielőtt az egész világot és az összes nőt a földön szidni kezditek, el kéne töprengeni, hogy lehet hogy veletek van a baj?!?

Én nőként azt látom, hogy a hím példányok lesznek egyre "rosszabbak". Mindnek az ilyen Vokság Virág féle kur*a jön be. Tökéletes külsőt vártok el, egy szerény, jó, kedves, házias lány személyében aki IMÁD titeket!

Felejtsétek ezt el, és akkor talán meg találjátok a párotokat.

Ne a külső számítson, és ne legyenek hatalmas elvárásaitok.

Nekem egy fiúban nem a külső számít, hanem hogy OKOS, ÉRTELMES, VICCES, lehessen vele beszélgetni, JÓL NEVELT legyen, tele ambícióval, tervekkel, ne féljen a házasságtól, gyerekektől.

A külső az csak ezek után jön...

Sok fiú olyan tanulatlan bunkó, akik semmire sem viszik az életben... most komolyan? Melyik nő akarna egy ilyen fiút? Senki! Fejlesszétek magatokat és hozzátok ki magatokból a maximumot és akkor lesz barátnő is, ez biztos!


23/L

2012. szept. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, teljesen jó a hozzáállásod! Tetszik! ;-)
2012. szept. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

utálom ezt az általánosítást.akkor most én is kérdezzem meg,h mért nincsenek normális csávók,csak pávák meg kondisok?u.az lenne...

különben meg ha van barátnőd,akkor vele foglalkozz,és ne baromságokkal,mert a végén majd tőle olvassuk a következő kérdést,h miért kocka a pasim?!,stb.

ja,mellesleg mért a srácok lettek kiemelve?a csajok is szenvednek,nem csak ti,bocs.

2012. szept. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
40%

"Nekem egy fiúban nem a külső számít, hanem hogy OKOS, ÉRTELMES, VICCES, lehessen vele beszélgetni, JÓL NEVELT legyen, tele ambícióval, tervekkel, ne féljen a házasságtól, gyerekektől.

A külső az csak ezek után jön... "


Ilyet már nekem is mondott nő, aztán jól körberöhögött, mikor meglátott (pedig adok magamra). Ennyit erről.

2012. szept. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

ma 11:20


Nagyon félre érted!Senki nem mondta hogy minden nő ilyen a világon,de egyre több az olyan nő aki komoly tartós kapcsolatot szeretne.Nem a fejlesztésről van szó,hanem arról hogy hiába fejleszti magát valaki ha úgy is tudja hogya csak a pénzéért vagy a kinézetéért van vele.Nagyon nem érted miről beszélek az a baj.Itt ezen az oldalon rengeteg ilyen kérdéssel találkozni ami nem véletleb és senki nem mondta hogy csak a nőkben van a hba.A férfiakban is nyílván,de az a férfi a legtöbb azét olyan mert már milliószor ellett küldve a a pi.csába és elkönyveli magát egy lúzernek...onnantól meg kezdődik az önostorozás.

Meg jössz te is ezzel a hülye dumával hogy fejlesszék magukat meg ők legyen egyből az istenek nem?Számalmas és hatalmas elvárások amivel képtelenség lépést tartani...nekem nincs ilyen gondom hála a jó égnek,de én is megjártam a rögös utat amíg nem találtam meg azt amit keresetm..és rájöttem hogy a hiba nem bennem volt..

2012. szept. 28. 11:40
 10/49 A kérdező kommentje:

ma 11:36


Azért mert van barátnőm attól még érdekelhetnek a világ dolgai.Nem nem vagyok kocka,néha feljövök erre az oldalra egy két kérdésre válaszolni és látom hogy srácok milyen csajoktól kapnak hideget meleget..

Ez nem általánósítás ha nem a puszta tény hogy egyre jobban másképpen gondolkodnak a csajok ami esélytelen egy két srácnak arra hogy legyen csaja,mert irreális elvárások vannak.Egy szóval nem mondtam hogy minden csaj ilyen,azt mondtam hogy egyre több az ilyen.

2012. szept. 28. 11:42
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!