Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol keressek anyagi támogatásé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressek anyagi támogatásért cserébe 18-30 éves nőt?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs időm keresgélni a munkám miatt kapcsolatokat, és randizgatni sem, felesleges köröket futni meg pláne nem. Egy párra viszont szükségem lenne, akit természetesen tudok támogatni anyagilag, és később sosem lehet tudni mi sül ki belőle. Hol keressek ilyen fiatal nőket, akik korban hozzám illenek?

#szex #párkapcsolat #keresés #támogatás #támogató #fiatal nő szerető szeretőt
2012. aug. 28. 15:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát k.rvát?
2012. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

kitartottat, vagy hivatásosat keresel?

viccen kívül, szerinted hány nőnek kéne könyörögnöd, h pénzelhesd egy kis szexért cserébe? menj a Hajógyárira szombat este, lesz bőven jelentkező, ha megvillantod a kocsi kulcsot a vipben.

2012. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Azért nem árt ha értelmes !!!! Nem profi csajt keresek !!! És egyből egy a Rózsa-Dombon ne kérjen villát. Normális keretek közt szeretném ezt elintézni, fogalmazzunk úgy, hogy nehezebb sorsú, de csinos lányt keresek, ha lehet nem alkalmi kapcsolatra. Nézegettem az anyagi támogatót kereső főiskolás lányokat is, nem tudom ezzel is mi a tapasztalat.
2012. aug. 28. 15:14
 4/22 A kérdező kommentje:
Egyből óvodás nem? Te viccelsz? Nem vagyok aberált, kiskorúakat megrontó!
2012. aug. 28. 15:18
 5/22 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy?
2012. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Fogadunk 32-33 vagy 35 éves vagy !?
2012. aug. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
na igen. ha egyáltalán nem kamu a kérdés, akkor szerintem is 30-as
2012. aug. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Talált! Azért is keresek max 30-ig! Tapasztalatból tudom, hogy egy 20 éves is lehet komoly, azért jelöltem be a fiatalabbat is.
2012. aug. 28. 15:36
 9/22 anonim ***** válasza:
68%

Inkább maradj a te korodban szerintem ne foszd meg a jövő fiucskáit a mostani fiataloktól.

Vagy a te korodban nincsenek számodra megfelelő nők...?

2012. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Regisztrálj csajok és pasikra

de figyi ha előre felajánlod hogy támogatod anyagilag akkor nyilván csak riherongyok jelentkeznek mivel a normálisak kényelmetlenül éreznék magukat hogy támogatnád őket.

2012. aug. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!