Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a szituról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szituról?

Figyelt kérdés
Oké a helyzet a következő: Épp pár hete iratkoztam át egy másik középiskolába és még eléggé új vagyok itt, ilyenkor értelemszerűen mindenki érdeklődik, hogy milyen vagyok. Na most a múlt héten megtudtam, hogy van egy csaj az osztályban akinek már volt abortusza (jelenleg 16 éves vagyok, ő is) és pénteken ez a csaj megkérdezte, hogy megyünk-e együtt a buszmegállóba. Út közben amikor már csak két sarokra voltunk a megállótól megkérdezte, hogy nem megyek-e fel vele a keresztanyjához. Mivel én eléggé siettem, - hiszen indultam volna fel hétvégére a haverokkal találkozni - ezért azt mondtam, hogy most nem. Ami gyanús volt, hogy egész úton ilyen tök semleges dolgokról beszéltünk és egyszer csak bedobta ezt miközben ő is tudta, hogy sietek. Ráadásul egy kicsit sem egy nagyon okos csaj szóval belőle simán kinézed hogy valaki megdönti és otthagyja a gyerekkel, de ettől függetlenül nagyon jól néz ki. Előtte is tett ilyen dolgokat, pl.: segítsek neki megírni az iskolában a leckéjét meg ilyenek miközben nálam százszor alkalmasabb emberek is vannak erre, akikről semmi perc alatt lemásolhatná. Szóval így összegezve, hogy még csak pár hete vagyok ott plusz ő így tinédzser fiú szemmel bombanőnek számít (a melleire már jó páran tettek megjegyzéseket és valóban ő messze megelőzi kortársait) és hát agyilag nem valami csúcs, így utólag jutott eszembe, hogy lehetett volna valami komolyabb is ebből, csak hát azért mi ez ha nem turbó fokozat, meg ha most lefeküdtem volna vele akkor, hogyan folytatnám. A baj az, hogy úgy igazából nem érdekel a csaj, nem is akarok tőle semmit, de ha most ebbe belemennék akkor max annyi érdekelne hogy mi van a ruhája alatt, viszont átbaszni nem akarom a fejét miközben ő esetleg belevizionálna egy komoly kapcsolatot. Persze lehet ha jobban próbálkozik később akkor leállítom csak most ez az egész így lóg a levegőbe.
2011. okt. 19. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerencsés barom!
2011. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Döntsd meg, de használj gumit mindenképp, ha meg így simán felhívna magához, és ő tolja a "turbó fokozatot" Akkor még azt se lehet mondani hogy te vagy a köcsög, és te vered át.

De az elmondottak alapján olyan lehet vele a szex, mintha behajítanál egy virslit egy folyosóra, szóval szerintem nem nagyon van már surlódás XD Mindenesetre, ha úgy érzed döntsd meg! Többet nem is érdemelne egy ilyen ribi :D

2011. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, nem kell az neked h "Uh, ő az az új srác aki rögtön a második héten megdugta azt a nagy mellű csajt"!
2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pfff egyszer élünk...
2011. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha rögtön fel akart hívni a lakásra, akkor nem valószínű, hogy ő komoly kapcsolatra gondolt. Nézd, szerintem ne agyalj ezen túl sokat... Ha van kedved, legközelebb menj fel hozzá... És ha úgy adódik, akkor uccu neki. Szerencsés esetben még meg is lehet neki mondani előre, hogy "jelenleg nem akarok komoly kapcsolatot, blablabla..."

Ha úgy látod, csak bonyodalmat okozna, akkor viszont hagyd a francba.

2011. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg te akarsz lenni az, akit úgy ismernek, hogy megdugta xy-t? Ez idősebb korban csak ciki lesz, hogy összeálltál egy ilyen lánnyal. Amúgy lehet szerencsétlen csak magányos, szeretethiánya van és ezt így kompenzálja, legalább te ne használd ezt ki.
2011. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen pont ez a bajom, hogy osztálytársak vagyunk, ráadásul még minden új, erre én mint "ügyeletes faszagyerek" verjem be mindenkinek, aki rám mászik. Ráadásul ha kitudódik akkor tényleg az én képem ég mert róla ezt már mindenki tudja, de hát én csak most lettem erről abortusz ügyről felvilágosítva. Nem hiszem hogy jó szemmel néznék, ha vele bármilyen szinten is kavarnék, de benne meg nem bízhatok mert, ha kitudódik akkor megyek a levesbe. A többi osztálytárs azért eléggé értelmes én meg most próbálok csak beilleszkedni, ezért annyira kényes ez a kérdés.
2011. okt. 19. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Döngesd meg gumival Te jófiú.
2011. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hülye abortuszok b u z i r i b a n c
2015. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!