Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a szituról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szituról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác aki neten kezdett el érdeklődni, fb-n irogatott, állította mennyire kedvel és odavan, majd elhívott randira. Találkoztunk, sétáltunk, általános témák kerültek terítékre, egész jól elvoltunk, de 50 perc után egyszercsak elbúcsúzott, és felszállt a villamosra...


Igazából esélyem sem volt eldönteni bejön-e nekem, mert nem a külső a lényeg nálam, felületesen meg az emberek 90%-ával képes vagyok beszélgetni. Szóval nem igazán bánt ha többet nem keres. Viszont nem nagyon értem mi lehetett a gond, úgy éreztem szinte menekül :D


22/N


2011. okt. 13. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Fura egy figura...
2011. okt. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ez elég furcsa.
2011. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meggondolta magát. A pasik néha furák. :) Ha megint keresne, esetleg kérdezz rá egyenesen, h hová sietett annyira vagy ilyesmi.
2011. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit, csak nem mondta meg. Valami gebaszt érzett a randin.
2011. okt. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, gondolom valami nem tetszett neki. Viszont azt el lehet mondani, és mégsem jön le ilyen hülyén ha faképnél hagyják az embert, mert legalább tudja, miért...
2011. okt. 13. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:

18:57 vagyok:

Igen, ebben maximálisan igazad van, mert így tiszta. Megtisztelhetett volna azzal, hogy elmondja a szemedbe azt, ha nem akar már semmi folytatást. Vagy esetleg gondolkodna, mit tegyen? Éppen van rá esély, de akkor nem így csinálta volna. Nos, az viszont biztos, hogy egy levelet megér, ha érdekel a válasza, ha meg hidegen hagy, akkor hagyod a fenébe.

2011. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyom a fenébe. Meglepődtem a dolgon, mert nagyon taposott előzőleg, aztán meg csak így felszívódott. Gondoltam adok neki egy esélyt, hátha jófej, de ezek után ha ő nem keres, én sem fogom őt. Ha pedig mégis jelentkezne, amit kétlek, majd kérdőre vonom...
2011. okt. 13. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettő vagyok.

Csak feldobom a labdát: randizz velem! Mit szólsz? Persze a távolság keresztbe tehet, ha épp ez a helyzet. Privátban nyugodtan írhatsz, természetesen csak akkor, ha van kedved.

2011. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kaptál privit :P
2011. okt. 13. 20:24
 10/10 anonim ***** válasza:
A választ meg is kaptad. :)
2011. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!