Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 vagyok. És a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok. És a párommal egy-kettő alkalommal nem védekeztünk. és most terhes vagyok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdődött onnan hogy hányingerem volt késett a menstruációm szédültem....stb És csináltam egy tesztet és pozitív....

A barátom azt mondta akárhogy is döntök ő támogat...szerintetek meg tartsam?



2012. szept. 28. 14:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Amennyiben tudod biztosítani a gyerek jövőjét, a pároddal együtt, van pénzed házad kocsitok stabil jövőtök akkor tartsd meg, ja és a legfontosabb amennyiben képesnek érzed magad felnevelni egy gyereket...
2012. szept. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Hát elég felelőtlenek voltatok,de gondolom ezt te is tudod!

Neked kell tudnod megtartjátok e,de szerintem elég fiatal vagy még egy babához!

2012. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Megszülöd -felneveled- a legjobb barátnőd lesz- együt mebtek dizsibe mikor ő fog teherbe esni még csak 36leszel.
2012. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

:)


Hát nem tudom hogy meg tartsam-e....

De olyan pici még és ártatlan nem tehet róla hogy én és a barátom nem védekeztünk....

2012. szept. 28. 14:22
 5/32 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem tartsátok meg, de csak akkor ha fel is tudjátok nevelni. Szerintem nem kell megölni (abortusz), meg örökbe adni sem. De neked kell döntened. Ha úgy érzed, fel tudjátok nevelni akkor hajrá :)
2012. szept. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Szerintem fel tudjuk..


És mindenkinek köszi a válaszokat...

2012. szept. 28. 14:27
 7/32 anonim ***** válasza:
Akkor meg...GRATULÁLUNK! :D
2012. szept. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszi..:B
2012. szept. 28. 14:34
 9/32 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen szültem, és nem bántam meg. Hidd el, te sem fogod:) 21/L
2012. szept. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
70%

"van pénzed házad kocsitok stabil jövőtök akkor tartsd meg"


nem azért, de nekünk sincs kocsink, anyámék mégis felneveltek engem + 4 bátyámat:D no meg persze lakásban lakunk.

2012. szept. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!