Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csináltok ha bánatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltok ha bánatotok van?

Figyelt kérdés

szerelmi bánatkor ti mit csináltok? arra gondolok hogy pl. magadba fordultok,panaszkodtok mindenkinek ,isztok stb.

kort és nemet is létszi :)



2012. szept. 28. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
elmegyek edzeni,vagy dolgozni,motort szerelni
2012. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Elgondolkozok az egészen és rájövök, hogy hülyeség ezen bánkódni....ha meg nem megy akkor legurítok EGY sört és rábeszélem magam...aztán az ugy meg is marad


16/F

2012. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sírok egyedül egy szobában és szomorú zenét halgatok... Tök mindegy, kinek mondod el, senki sem tud megvigasztalni vagy átérezni a helyzetedet...
2012. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a 3ból 1 írt nemet és kort.
2012. szept. 28. 19:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, #3-as voltam, 17/L
2012. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 28. 19:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddig egyetlen egy komoly szakításom volt, a többi nem érdekelt soha tartósan. De akkor nagyon magamba zárkóztam, egy ideig próbáltam megmenteni a dolgot, de azzal csak azt értem el, hogy az összes ép hidat porig romboltam. Kb 2 hónap alatt teljesen antiszociális lettem. Néha iszogattam, és akkor telefonáltam meg égő smseket írogattam. Aztán elkezdtem varázs cigit szívogatni és furamód ez miatt, vagy legalább is ezután tértem vissza az életbe. Ma is ha valami letargai kerül úrrá rajtam, akkor sodrok egy cigit és utána teljesen megváltozik az álláspontom.
2012. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dolgozom, tanulok és képzem magam. Vicces filmeket nézek és mulatok.
2012. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!