Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is rajtam kívül, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is rajtam kívül, aki egyedül tölti az egész nyarat? Mit csináltok, és hogy lehet ezt kibírni? 18L

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

szia én is egyedül töltöm de annyi hogy én 16 vagyok

én megvagyok nagyon filmet nézek vagy youtubes baromságokat találkozom a barátokkal kutyát sétáltatok, főzök..:D

2012. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Igen van .. És könnyen .. Legyél sokat a havarjaiddal!!!:)) 14l
2012. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 galen malek ***** válasza:
amúgy igen van filmet nézek és aionozok meg haverok persze csajozok is közben
2012. júl. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
film / sorozat / haverok / f/19 :)
2012. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hát az egyedült pont arra értettem, hogy barátok, haverok nélkül.. mindenki dolgozik, vagy külföldön van, de én nem találtam munkát, ezért egész nap itthon punnyadok, és senki nem ér rá
2012. júl. 20. 18:00
 6/19 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy egyedül? Barátok nélkül, vagy párkapcsolat nélkül?
2012. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja, elnézést. Most írtad.
2012. júl. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is egyedül vagyok. Olyankor felszedek netes haverokat,és dumálok velük,vagy zenét hallgatok,fekszek,táncolok,éneklek,szintetizátorozok,furulyázok,filmet nézek.
2012. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

punnyadsz...

takarítsd ki a házat, főzz valami finomat, süss sütit, sportolj, rakd rendbe az udvart, nyírj füvet, vegyél egy kutyát és tanítsd, segíts rokonéknál, látogasd meg a nagyit, kézműveskedj, olvass valami jót, fényképezgess szép helyeket, alkoss valami ujjat...

csinálj zombit!


van lehetőséged és időd

2012. júl. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, én. Nekem nincsenek haverjaim vagy barátaim, mert sosem sikerült beilleszkednem a korosztályomba. Hova valósi vagy?
2012. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!