Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt barátnőm, de még egy nyamvadt randi se jött össze. Lehet ehhez annak valami köze, hogy 182 cm magas vagyok és 56 kg?

Figyelt kérdés
(A szalagavatón sem akart senki sem táncolni velem, mert azt mondták, hogy fúj túl vékony vagyok! Azt hiszem örök és hűséges társam a magány.)
2012. szept. 29. 08:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megoldást akarsz?

Szedj fel pár kilót ha nem megy kajálással akk vmi kiegészíttővel monju Jumbo...nem tom én nem vagyok otthon ebben a témában..nem is tom mé irtam ide...

2012. szept. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát kezdésnek benyomhatnál egy csülökpöreszt reggelire.
2012. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A hozzáállásodhoz van köze, nem a testalkatodhoz. (szerintem)

Gondolom jönne a magabiztosság is, ha elégedett lennél magaddal.

Kezdj el sportolni, egyél rendesen és rendszeresen.

(Jumbot meg ne használj, ha nem tudod, mikor és mire való, tiszta cukor az egész)

2012. szept. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Testtömegindex szerint minimum 67 kilónak kell lenned, max 78.


11 kilót pakolj fel.


Rendelj 1 ilyet, és kajálás mellé vagy ahogy kell vigyél be ilyet. 1adag 600kalóriát tartalmaz. De kérdezz utána, hogy és smint ugyenezen az oldalon.

[link]

2012. szept. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Testömeg indexed: 16,91


Véleményezés:

Kedves Hölgyem! Az Ön testtömeg-indexe alacsonyabb a normálisnál. Ha ez csak kisebb mértékû, talán még elõnyösnek is látszik, hiszen a karcsúság sok férfi szemében vonzó. A modellek képviselte, szinte kóros soványság azonban nem egészséges, az õ testtömeg-indexük legtöbbször jóval 18 alatt van, amely már középtávon is egészségügyi kockázatot jelent! Nyilván Ön is tudja ezt magáról, netán ismerõsei is felhívták a figyelmét arra, hogy érdemes lenne pár kilogrammot magára szednie. Természetesen elképzelhetõ, hogy génjeinek, csontozatának köszönhetõen Ön alapvetõen ilyen alkat, de érdemes tudnia, hogy a táplálkozással összefüggésbe hozható betegségek kockázata az Ön esetében nem alacsonyabb, sõt magasabb, mint a normál testtömeg-indexû embereké. A túlzott soványságot táplálkozási zavarok, anorexia nervosa, étvágycsökkenés is okozhatja, ezen esetekben mindenképpen forduljon szakorvoshoz. Amennyiben az elmúlt fél éven belül hirtelen súlycsökkenésen esett át, keresse fel háziorvosát!

Ha csak kevéssel van a normál testtömeg-index alatt, nem is érdemes különösebb figyelmet fordítania rá - a nõi hormonális változások miatt néhány éven belül valószínûleg a normál tartományba kerül át. Azonban jelentõsebb fokú soványság esetén gondoljon a súlynövelésre: a nõk érzékeny hormonális ciklusát megzavarhatja a kelleténél alacsonyabb testsúly. Ez akár a fogamzóképesség zavarához is vezethet. A hatékony, nem zsírpárnákat növesztõ hízás alapja a kiegyensúlyozott vegyes táplálkozás mellett a nem megterhelõ, de rendszeres mozgás, például aerobic, kerékpározás vagy az úszás.

2012. szept. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg azért. A lányok borzasztóan felszínesek, csak a külső számít nekik. Próbálj meg hízni, különben nem lesz sok sikered ezután sem!
2012. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fiúk sem vonzanak? Csak mert lehet ott lenne sikered. Én hasonló alkatú vok és bi. 180cm 50kg igaz nekem csajoknál is van sikerem. Bár a legtöbbször duci csajoknak jövök be akik nekem nem:D De a lényeg h nem velük hanem normális lányokkal szoktam randizni. Fiúkkal is néha. Remélem nem pontoztok le ezért tényleg csak normális kérdésként kétdezem.
2012. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tisztelt utolsó válaszoló!

Ki kell hogy ábrándítsam, a fiú sem, de még a férfiak sem, sőt semmilyen xy kromoszómával rendelkező egyed nem vonz, valamilyen különös okból kifolyólag. Így azt kell mondanom, hogy rossz ajtón kopogtat, higgye el ismerem a trükkjeit.

2012. szept. 29. 10:41
 9/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem akarom megsérteni, de tényleg nem vonzanak a fiúk.
2012. szept. 29. 10:46
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azt hiszem, hogy ismét el kezdek keményen edzeni és mellette megpróbálok majd helyesen táplálkozni is.

Hiába érzem én így is jól magam, úgy tűnik, hogy mások nem tudnának 56 kg-osan elfogadni.

2012. szept. 29. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!