Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem volt barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem volt barátnőm, de még egy nyamvadt randi se jött össze. Lehet ehhez annak valami köze, hogy 182 cm magas vagyok és 56 kg?

Figyelt kérdés
(A szalagavatón sem akart senki sem táncolni velem, mert azt mondták, hogy fúj túl vékony vagyok! Azt hiszem örök és hűséges társam a magány.)
2012. szept. 29. 08:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mégis hogy érezhetnéd így jól magad?? Nagyon beteges énképed lehet, ha a tükörbe nézve nem hányod el magad! És még az sem zavar ha az osztálytársaid, akik négy éve szinte a családtagjaid a suliban is fújolnak rád(az ismeretlenek mennyire undorodhatnak)?!

Meg ez a mondat: "Azt hiszem örök és hűséges társam a magány." Erre mondaná mindenki azt, hogy jobb is! Ha ennyi eszed van!

2012. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
NE add fel:)
2012. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom elhinni, hogy egyszerűen a vékonyságod miatt fújolnak.
2012. szept. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Beszélgetni beszéltek velem, csak táncolni nem akartak, mert szerintük egy esetleges fényképen rosszul festenék velük.
2012. szept. 30. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!