Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon necces helyzet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon necces helyzet, ilyenkor mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a párommal, azóta együtt is lakunk, mert 2 hét után odaköltöztetett magukhoz, én pedig nem ellenkeztem semmit.

Albérletben laktam előtte, a családi házból elzavartak, a szobámat teljesen megszüntették, valami más helyiséggé alakították át, szóval albérletben laktam előtte.

Mindig volt egy olyan érzésem, hogy anyósomék nem igazán kedvelnek, pedig rendesen dolgozom, az összes fizetésem leteszem nekik, itthon is tevékenykedek, és megsem vagyok nekik jó.

Már ebből nagyon-nagyon elegem van.

Nagyon szeretem a párom, de a szüleikkel való viszonyunk teljesen megmérgezi a kapcsolatunkat.

Anyósék nyugdíjasok, és mindent megfigyelnek, mit csinálunk, mit eszünk, mikor eszünk, hova megyünk, mikor jövünk, stb. Mindent kommentálnak, és nem hagynak nyugtot nekünk.

Albérletbe nem mehetünk, mert megállapodás született közöttük papíron, hogy a ház a páromé lesz, hogyha eltartja őket, meg ha elmennénk, nem tudnák fizetni a hitelt, a bank vinné a házat.

Szóval elegem van nagyon.

Már azon gondolkoztam, hogy itthagynék mindent a fenébe, csak páromat sajnálom, mert őt nagyon szeretem, de a szülei teljesen ellehetetlenítik az életemet/életünket.

Elmenjek albérletbe, vagy várjam ki, hogy lesz ez jobb is?


Én 25 éves nő vagyok, párom 30 éves



2012. szept. 29. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyors összebútorozás, viharos távozás lesz! Amíg nem késő húzz el mint a vadlibák, mert pokol lesz az életed ott!
2012. szept. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyen esetben nem kotelezo egyutt lakni! a lenyeg, hogy a parod bevasaroljon, illetve ellasa oket, magyaran eleg lenne, ha atmenne mindennap es amit kernek tole teljesiti. nezz utana, szerintem igy van.
2012. szept. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

én több mint 2 éve vagyok párommal, nálunk lakik. kicsit hasonlóan érzek énis, annyi különbséggel, hogy nem én költöztem hozzájuk hanem ő hozzánk, de mikor hazamegy párom egy hétvégére, ottalszik (többmint 100km volt köztünk) megyek énis, és sokszor olyan érzésem van hogy sem anyós sem párom húga nem bír.. párom szerint rémeket látok, de szerintem nem, mert néhány hónapja lakott csak itt, mikor hazament egy hétvégére, és anyóség elhívták párom hugának a párjának a családját (ezt jól leírtam) amolyan kis grillezős partikára... a srácnak van egy velem egyidős húga, és nekem úgy tűnt, ahogy így utólag páromtól hallottam, hogy nagyon össze akarták vele boronálni, a csaj anyja (a sofőr) "véletlenül" berúgott és ott kellett aludniuk, ahol véletlenül nem volt annyi hely stbstb.. nem tetszett a dolog, de ez több mint egy éve volt, azóta úgy tűnik beletörődtek hogy párom velem van..


hogy te mit tegyél? hát szerintem beszélj pároddal, hogy ez zavar, és üljetek le velük beszélgetni.. ha meg annyira mérges a helyzet hogy már beszélni sem bírtok velük, akkor szerintem is lehet jobb lenne ha visszacuccolnál albérletbe.. szerintem úgy is együtt tudtok maradni, igaz nem lesz ugyanaz.. sok sikert meg kitartást velük, de ha nagyon rosszul vagy ott inkább gyere el onnan.

2012. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ilyenek ezek a nyugger nők, nem lehet velük mit kezdeni. Én biztos nem tűrném el.
2012. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!