Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap szembejött egy srác az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szembejött egy srác az utcán (szép arca volt, tetszett külsőre, nálam idősebbnek nézett ki pár évvel) köszönt utána megpuszilt és ment tovább. Ilyenkor mi a helyzet? 13L

Figyelt kérdés
Álltam egy darabig mert nem tudtam hogy mi van, aztán mentem én is tovább. Iskolatáska volt rajta és éppen mehetett haza.
2011. nov. 8. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor? Hát válság van. Válságban az emberek minden izére ráfanyalodnak.
2011. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%

Tegyél fel egy olyan kérdést, hogy:

"Tegnap szembejött egy srác az utcán (szép arca volt, tetszett külsőre, nálam idősebbnek nézett ki pár évvel) köszönt utána megpuszilt és ment tovább. Terhes vagyok most?"

2011. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most miért nem lehet normálisan válaszolni?
2011. nov. 8. 16:23
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
mert hulye a kerdes :D semmi nincs megpuszilt es kesz :'D
2011. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Holnap meg is ujjaz!


Biztos fogadás volt!

2011. nov. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem holnap a suliban meséld el a barinőidnek sipákoló hangon és széles legyező mozdulatokkal kísérelve, hogy mi történt veled és nagyon menő leszel...


ui: azért érkeznek ilyen válaszok mert butus kérdést tettél fel...mit lehet ezzel a szituval csinálni szerinted? semmit, megtörtént, feldobta a napod, lehet róla chatelni 1 hétig és kész. Vagy meg akarod keresni a srácot? Vagy mit akarsz pontosan tudni ezzel kapcsolatban?

2011. nov. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha megpuszilt akkor biztos hogy tettszem neki.. (egyébként semmi bajom a külsőmmel) De akkor se én menjek már utána, na. :D
2011. nov. 8. 17:31
 8/9 anonim válasza:

kedves kérdező, utolsó válaszodva reagálva: a kérdésedből azt vettem le, hogy most láttad először, akkor nagy az esély, hogy utoljára is. akkor meg nem mindegy? tetszettél neki. nagyszerűű. légyboldog. és gratulálok a babához.


első kommentelő voltam.

2011. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ilyenkor legyél érett és növessz agysejteket.

Ha egy helyes csávó betuszkol egy kocsiba, hagyod magad? Szuper, szerencséd, h tetszett a pasi, mert különben itt sipákolnál, h molesztáltak.

Valószínű fogadás volt amúgy, jellemző mostanság ezt csinálni. XD

2011. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!