Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 4 napja szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 napja szakított velem a barátom 1,5év után. Facebookról nem szedi le hogy velem van kapcsolatban, meg a képeket sem. Találkoztunk egy buliban, láttam hogy ideges volt a jelenlétem miatt. Mi a helyzet ilyenkor?

Figyelt kérdés
Barátnőim mind azt kérdezik hogy miért nem szedi le a dolgokat Facebookról,szerintük nem egyértelmű így a szakítás,mert egyszer rögtön leszedte.
2012. febr. 20. 11:47
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Virtuálisan még együtt vagytok, így még járnotok kell sajnos. :(


Jelents fel zuckerberg-nél

2012. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendes választ vártam.
2012. febr. 20. 12:03
 3/8 Macs1209 ***** válasza:

Dobd ki te őt. Elvileg ugye leveheted, hogy nem vagy

vele már kapcsolatban.

Szánalmas, hogy facebookon kell informálódni a pároknak.

(ex-pároknak)

2012. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nielindi ***** válasza:

lehet, h nem a f@szbukon éli az életét, mint te.

nem egyértelmű a szakitás, m szärik a fészbúkra?! szerintem irj neki, h azonnal töröljön mindenhonnan!!! ez igy nem mehet tovább!!

2012. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az adatlapjával azt csinál amit akar. Ha nem tetszik és szúrja a csőröd, akkor rajtatok egy virtuális válás segít.
2012. febr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd ki te,hogy egyedülálló.Töröld le az ismerőseid közül.
2012. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szeretem,és jó lenne kibékülni..
2012. febr. 20. 12:47
 8/8 anonim válasza:
Megpróbálhatod még1x, de ha az sem jön össze, töröld le, beszéld meg vele, ezt én sem érteném, bár szerintem ilyenkor a képeket nem muszáj leszedni, kivéve, ha nagyon szerelmes képek, de talán egy szimpla kézfogósat még fent lehet hagyni. Szerintem. Tudom, most nem ez volt a téma, hogy milyen képek maradhatnak vagy mehetnek. Sok sikert és írd meg, mi volt. :) Egyébként meg szerintem attól még nem fogja valaki az életét fb-n tölteni, élni, hogy nem érti, miért nem változtatta vissza a másik az állapotát;) Ezt az előző hozzászólóknak írom.
2013. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!