Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján lehet, hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban, akin nem tudok kiigazodni.

A múltkor átkarolta a vállam, mintha csak egy cimborája lennék. Utána meg az volt a feladat francián, hogy alkossunk párokat, és mivel nekem nem jutott senki se, a fiú lett a párom, és ismerkedni kellett franciául, de totál hülyén viselkedett, és tök kellemetlenül éreztem magam az egész szituáció miatt. Aztán meg nagyszünetben álltam a barátnõimmel a folyosón, és egyszercsak hátulról nekem jött a fiú és flegmán azt mondta, hogy "bocs".

Tegnap pedig reggel amikor a barátnõimmel mentünk a suliba, összefutottunk a fiúval, elõre köszönt, de én meg nem köszöntem, és amikor be kellett mennünk a terembe, akkor a többi lányt beengedte maga elõtt, de engem meg kishíján félrelökött, és befurakodott az ajtón.

Miért viselkedik ilyen szemetül? Haragszik rám vagy mi a baja, és miért nem tudja a szemembe mondani, ha van valami baja?

15/L


2012. szept. 29. 14:21
 1/4 B25 ***** válasza:
Mért nem köszöntél neki, Nem eshetett neki valami jól. Egyébként szerintem csak szórakozik. Ebben a korban gyakran menősködnek azzal hogy.... Hát menőznek h milyen jóba vannak a csajokkal.
2012. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hat szerintem kicsit tetszel neki.es szerintem megsertodott azon hogy nem koszontel neki...de az biztos: mindezt eleg furan mutatja ki! ha ajánlhatom: legkozelebb koszonj neki,de csak akkor ha õis! elore nem kell neked koszonni.. es kicsit teis nyiss felé: pl.szunetbe menj oda hozza es kezdj el kommunikalni vagy amikozben beszelgetsz a bnoiddel neha szemezz vele;)
2012. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát...a flegma beszéd nem tudom miért volt... de az hogy majdnem fellökött az valószínű azért volt mert nem köszöntél neki.... szerintem próbálj meg nyitottabb lenni és nem kell folyton büszkének lenni :))) mert az hogy enm köszöntél neki az is a büszkeség egy jele :)))))
2012. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyrészt azért nem köszöntem neki, mert elõzõ nap nekem jött, és francián is olyan idióta vol. Másrészt pedig tegnap amikor megláttam, eszembe jutott, hogy sulin kívül eddig még egyszer sem köszönt nekem, pedig az elsõ héten egy buszon utaztunk, ő szállt fel késõbb, de nem köszönt, pedig tutira észrevett.

Ezért tegnap amikor köszönt, gondoltam nem is nekem szólt hanem a többieknek.

2012. szept. 29. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!