Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a jelek alapján tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek alapján tetszek neki? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akit gyakran látok, mert egy busszal járunk suliba, hisz ugyanabban a faluban lakunk. Pár napja "beszélgettünk" először, de nem egymással, hanem csak egy 4-5 fős társaságban, és ott se szóltunk egymáshoz, viszont gyakran kapom rajta, hogy engem néz, és vannak további jelek, pl.: Mikor az egyik haverja (otársam) bunkó velem(nemnagyon,csak csipkelődik) akkor az a srác beszól neki, hogy "deköcsög vaagy":D -és ilyen már többször is volt. Aztán tegnap délután volt egy iskolai program, amin az iskola fele részt vett, és ott volt Ő is, és 2x is mondta a nevem, pl. mikor cipelte a nehéz cuccokat és senki nem engedte ki az ajtón csak én,akkor mondta h "nah. a *nevem* rendes,ő kienged" és rámmosolygott. Azt sem tudtam h tudja a nevem :D:D és tegnap 2x is kimondta:D. Nah aztán tegnap volt ezen a rendezvényen még egy eset...: mikor benn voltam egy teremben, bnőmmel beszélgettem, és láttam, hogy akar bejönni az ajtón a haverjával, aztán rámnéz, hirtelen visszahátrál az ajtó mögé h ne lássam, és nevet a haverjával:D, kb 10 másodperc múlva aztán bejöttek.:D

Mások nem tartják helyesnek, és sztem sem helyes, mégis van benne valami, de lehethogy csak azért érzem így, mert gyakran látom, meg unatkozok a buszon, és ezért mesélem be magamnak hogy tetszik?! Szerintetek? És én tetszhetek neki?? vagy ezek a jelek jelenthetnek mást is? A tegnapi nap óta - mióta kimondta a nevem, meg rámmosolygott, én úgy érzem, tényleg van valami köztünk :D de nem tudom.. ajj pls segítsetek. most mivan?

16/L


2009. nov. 21. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy bír téged, amit sok pont bizonyít. Vagy fogadott a haverjával ("láttam, hogy akar bejönni az ajtón a haverjával, aztán rámnéz, hirtelen visszahátrál az ajtó mögé h ne lássam, és nevet a haverjával:D, kb 10 másodperc múlva aztán bejöttek"). Azt, hogy mi a fogadás célja nem tudom, de benne vagy.
2009. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is 16 vagyok egyik fiú még a farkát is mutogatta nekem msn-en én mégis csak haverként tekintek rá...pedíg folyton azt mondogatja, hogy ÓÓÓlyan szexi vagyok, persze nem hiszek neki... :D


Szóval a tetszést mindenki máshogy fjezi ki, és mindenki másképp dekódolja a jelenket...


Lehet hogy tetszel neki, de lehet hogy csak kedves akar lenni, másokkal nem csinálja ugyanezt? Mert be kell valljam, hogy az hogy rádmosolyog, kimondja a neved és megvéd egy-egy beszólástól még nem 100% hogy akar valamit...kicsit meg kéne figyelned a fiút, ha jobban figyeled lehet hogy felfedezed hogy mindenkivel ilyen, csak eddig nem vetted észre mert ezek apró jelek...

de ki tudja, lehet hogy a fiú bátortalan és ez valóban a tetszés jelen nála...nehéz válaszolni, pedíg szeretnék, mert tudom hogy ez nehéz ügy...

2009. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:D:D Pont azért gondoltam, hogy talán tetszek neki, mert mással nem csinálja ezt, nem hallottam, hogy bárki másnak kimondja a nevét aznap este, nekem pedig 2x is.:D Tudom, hogy ez még nem biztos jel, de kiváncsi vagyok a véleményekre.:) Köszi az eddigieket.
2009. nov. 21. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

bíztatóan hangzik :)

hajrá ;)

2009. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előzővel egyetértek :)
2009. nov. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne könyveld el, hogy tetszel neki mert az olvasottak alapján nem is ismeritek egymást. Előbb kezdjetek le beszélgetni, ismerkedni...aztán jöhet a többi.
2009. nov. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!