Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk, titeket zavar, ha egy lány anyajegyes?

Figyelt kérdés
Vannak anyajegyek a vállamon, hátamon, de még a melleim alsó részein is van egy-egy nagy. Ez mennyire kiárándító? Engem nagyon zavar, mert alapból szép lány vagyok (nem egoizmusból mondom), és akármilyen felszínes is ez a dolog, félek, hogy majd lesz olyan, aki undorodni fog tőle.
2012. szept. 29. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmi undorító nincs az anyajegyekben, engem legalábbis abszolute nem zavar. Akkor sem ha valakin sok van. Úgyhogy nyugi és ne zavarjon. :)
2012. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Biztos,hogy van olyan aki undorodik tőle.

De például engem nem zavar.Nekem is van.Az arcomon van ami engem is zavar,és azt leszedetem.Nem nagy csak nekem zavaró.

De a háton meg ilyeneken egyáltalán nem zavaró.

19F

2012. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Az anyajegy alapvetően nem olyan vészes, ha nincsen tele vele a bőröd. Ha nagyon nagy, az se baj, csak ne legyél bibírcsókos.
2012. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy pár, utálom őket és le akarom majd szedetni... már tervezem egy ideje és 10-et minimum le kéne. :/

Egyébként eddig biztató, hogy nem zavarja az embereket, de én mindig úgy irigylem az olyan emberkéket, akiknek babaarca van, meg szép bőrük... jó, enyém sem csúnya, csak idegesítenek a pöttyök, bár mindenki szerint nem zavaró. Az arcomnál van egy nagyobb is, amolyan szépségpötty, azt annyira nem utálom. :D

Bár nem tudom, elvileg a levétel után is marad heg, meg kerülendő a napozás stb., ezért most szeretném majd késő ősszel leszedetni azokat, amik jobban idegesítenek.

2012. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem is van a hátamon 1-2 anyajegy, műtöttek is már le 2-t. Nem ez fog befolyásolni, ha megtetszik egy lány :)
2012. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Lány vagyok ugyan, de válaszolok azért, ha nem baj. Rajtam legalább 100 van szerintem, de sose gondoltam, hogy ez bőrhiba lenne vagy hogy szégyellnem kéne. Szerintem ez teljesen természetes és midenkinek van.
2012. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Abszolúte nem zavar ! Sőt még különlegesnek is tartom! Ez a te szexepiled! Biztos lesz aki imádni fogja minden kis porcikád! Ha nincs írj rám ,bár én nem vagyok olyan szép!:)
2012. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia. Egyszer megszámoltam, csak a jobb kezem 30 db anyajegy van.. Tele van a hátam, a kezem, a lábaim, sőt minden porcikám.. Ehhez képest elég sok barátom volt és egyiket sem zavarta.. Sőt az egyikük még meg is jegyezte viccesen, hogy mennyire jó, hogy ki lehet venni a kezemen a skorpió csillagjegyet anyajegyekből..:) Ez nem baj.. Csak néha érdemes elmenni vele szűrésre..
2012. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi undorító abban ha van egy pár anyajegyed.Persze a teljes bőrödet ne foglalja el.

Amúgy szerintem egy anyajegy a punci mellett írtó szexy tud lenni. :)

2012. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik.
2013. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!