Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen nehéz helyzetbe mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nehéz helyzetbe mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy olyan anfolyamra, ami a rendőrség szervezésében zajlik.


Párnappal később megismertem egy férfit. Úgy ismertem meg, hogy azt hallotta valakitől, hogy azon a kapitányságon dolgozom, ahol ő. Mondtam, hogy tévedés. Azóta ha látom csak nézek rá, párszor azt vettem észre, hogy ahogy elmegyek az irodája előtt és ő ott van, ő is néz engem.

Egyszer futtottam bele az ajtónál és kedvesen rámmosolygott, de máskor nem, csak néz rám komolyan, én meg alig várom, hogy lássam.


Nagyon szimpatikus nekem, de gyakorlatilag olyan, mintha az elöljáróm lenne, bár nem vagyok hivatásos.


Elég komoly is, nem tudok olvasni az arcáról.


Csak arra hagyatkozom, hogy sokszor bámulok be a folyosóra, ahol van, és volt, hogy elkaptam a pillantását, hogy ő meg bámul felém kifelé.


A múltkor mentem haza, ő a bejáratnál állt, csak nézett rám, ahogy mentem vele szemben, de nem szólt és én sem. Zavarba jöttem és mentem tovább.


Hogy lehet ezt tovább vinni, most mit csináljak? Nem egy hétköznapi helyzet, hogy beszélgetünk, iszunk egy kávét stb.


2012. szept. 29. 21:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, én normálisan írtam, de valamiért kihagyott betűket, illetve a szóközöket itt-ott.
2012. szept. 29. 21:36
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy van egy érdekes hobbija, ami egyezik az enyémmel. :)


Tehát van közös pont. Nagon megfogott, olyan kisugárzása van.

2012. szept. 29. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne megbeszélni? Miért ne lehetne kávézni vele, esetleg együtt ebédelni. Oké, a melóban csak úgy mint eddig, de azon kívül azt csináltok amit akartok.


(én is voltam ilyen tanfolyamon, rendőr is lehettem volna, de szerencsére észbekaptam :), egyébként meg nem egyezett a rendőrség és az én hozzáállásom, bizonyos dolgokhoz)

2012. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na akkor meg mire vársz? alakítsd úgy, hogy együtt végezzétek azt a tevékenységet...
2012. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért nagy hátrány, hogy ott van köztünk az a gond, hogy nem szólíthatom a keresztnevén, nem tegezhetem.


A rangján kell szólítanunk, de nem sokkal idősebb tőlem, kb 8 évvel.


Nem tudom, hogy ebben az esetben hogyan szűrhetném le, hogy kölcsönös-e a szimpátia?

2012. szept. 29. 21:42
 6/9 A kérdező kommentje:

De mégis hogyan kivitelezzem?


Itt senki nem haverkodik velünk, nagyon vigyáznak, hogy a komoly, hivatalos figura éljen.


Így képtelen vagyok a közelébe férkőzni.


Legalább, ha látnám valamiből, hogy bejövök neki.

2012. szept. 29. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Éppen emiatt a "komoly, hivatalos figura" miatt tart ott a rendőrség, ahol. Nem lenne gond, ha normálisan szólnának az emberekhez. na de nem is ez a lányeg és vannak kivételek. Ebédidőben kérdezd meg, hogy nem lenne-e kedve ebédelni veled. Nem fogja leharapni a fejed. A válaszából pedig leszűrheted hogy is viszonyul a dologhoz. Egyébként facér? Feleség nincs? Nehogy belerondíts egy családba...
2012. szept. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az, szeretném jobban megismerni, többet udni róla, de ez így írtó nehéz.


Nem tudom, hogy van-e valakije,jó lenne kiderítenem. Nézegettem közösségin, nincs neki. Gyűrűje nincs. És láttam, elég sok éjjeli szolgálatot kap. Gondolom nincs családja.

2012. szept. 29. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát... akkor csináld az én régi csajozós taktikámat kicsit átalakítva.


Alakítsd úgy a helyzetet, hogy ne feltétlenül ismerkedésnek hasson. Mondjuk vigyél valami íratokat és "véletlenül" ütközzetek össze (nem izomból, csak úgy finoman :D) ejtsd el a papírokat és máris megvan a verbális kontakt. Legyél kicsit bevállalós :)

2012. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!