Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol találok a passzív-agresszí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok a passzív-agresszív személyiségtípusok szexualitását tárgyaló topikokat, doksikat, egyebeket?

Figyelt kérdés
A sima PA leírás megvan, egy csomó helyen megtaláltam, de azon túl, hogy ez a személyiség az intim együttlétek megvonásával "büntet", kb. egy rohadt szóval többet nem találok.
2012. szept. 29. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel.

Azért mai megvan, belinkelhetnéd, nekem az sincs meg. Köszi.

2012. szept. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a párkapcsolati játszma elemzéssel jobban járnál.

felesleges leszűkíteni,besorolni passzív-agresszív személyiségtípusok kategóriába.

2012. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én olyan vagyok elmondjam?
2012. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd!:)
2012. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-nek: [link]

[link]

[link] 2011/01/26/hogyan_viselkedj_egy_passziv_agressziv_szemellyel

[link]

[link]


Ezeket találtam legutóbb. Nem mindegyik részletes, de szerintem elmegy.

2012. szept. 29. 23:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Na, mondd el, milyen vagy, aztán hogy mi jellemző a szexualitásodra, a vágyaidra, a partnerkeresési módjaidra, etc. :) Köszi
2012. szept. 29. 23:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, a linkeket természetesen az első kérdezőnek küldöm
2012. szept. 29. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
az én barátom is pont ilyen.PA! nehéz dio! :(
2014. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!