Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mennyi időnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mennyi időnek kell úgy eltelnie hogy fel vagytok izgulva de nem történik semmi, hogy fájjon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 17:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
napok
2012. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Már fiú vagy, és kielégítetlen maradsz?
2012. szept. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Arra gondolok ha például délután egytől együtt vagyok a barátommal este hétig, csókolózunk meg végig kettesben vagyunk és nagyon felizgatom, de nem szopom le meg nem verem ki neki, szóval igen, kielégületlen marad...akkor az neki már fáj? Vagy mennyi idő alatt kezd fájni?:/
2012. szept. 30. 17:51
 4/22 anonim ***** válasza:

nem fáj,csak sz*r érzés :)

áll mint a cövek,és várja az akciót hiába :/

2012. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Igen, az nem kellemes érzés. Fel lehet egy férfit is annyira izgatni, hogy remegjen a vágytól, nem csak a nőket:) Ha meg ott hagyod, akkor az iszonyat kellemetlen érzés. Én egy volt barátnőmmel csináltam ezt meg, az más kérdés, hogy rám vetette magát, amikor ott akartam hagyni:)
2012. szept. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
16 éves és két hete vagyunk együtt...még várni szeretnék vele pár hetet, hogy magabiztosan csinálhassam, maximális beleadással
2012. szept. 30. 17:53
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor ne izgasd fel :)
2012. szept. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

nekem tetszene ez is

F

2012. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ha megcsókol ne csókoljam vissza? Az meg milyen már? Meg még a nyakcsókolgatásig jutunk el, és mindig magára húz de két héttel a hátunk mögött kicsit még szégyenlős vagyok...
2012. szept. 30. 18:02
 10/22 anonim ***** válasza:

csókolózhattok nyugodtan :)

ha komolynak érzed akkor már a farokverés is mehet

2012. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!