Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasok! Mi volt az a sztori...

Kamasok! Mi volt az a sztori ami az életetekben a legcikibb volt?

Figyelt kérdés
Nekem az volt, hogy mivel focizom egy kispályás meccsen (szabadban) nem volt időm már kimenni a WC-re így kimentem a pálya szélére és, hogy ne legyen olyan feltűnő letérdeltem. Elengedtem magam és mikor észrevettem, hogy egy csapat 14 év körüli csaj közeledett akkor már rég késő volt. LL sztori volt. 16/F

2012. ápr. 6. 20:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Karácsony volt,nagy családi összejövetel..unokatesóm odajön hozzám egy puszira,kezébe egy ajándék,amire azt hittem h nekem adja..rángatom a kezéből,majd kiböki..h ezt én kaptam..iszonyat kínos volt..:S


nyáron egyik este beültünk egy kávézóba haverokkal&barátnőkkel..fehér párnákon ültünk,és amikor felálltunk,mindenkit elkezdett nevetni..nemtudtam, h mi ilyen vicces de egyből rájöttem amikor a hófehér párnámon megláttam a piros foltot..


15l :)

2012. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az baromi ciki lehettett. Kösz a választ.
2012. ápr. 6. 21:30
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
nekem az volt amikor a discóban az italért akartam fizetni és lazán a csávó kezébe nyomtam egy tisztasági betétet a pénz helyett,
2012. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Oh, rengeteg van!

Pl: -Apumat felakartam hívni a munkahelyén,és amikor felvették a telefont összekevertem a hangját egy munkatársával és neki mondtam el az az napi összes problémámat( nem hagytam szóhoz jutni szegény pasit :D )Végül a monológom végén-Én nem az apád vagyok.

-Aztán egyszer azt hittem nekem nyújtanak kezet miközben a hátam mögötti embernek akartak és én megfogtam a pasas kezét de közben másik is~ szóval ilyen hármas kézrázás volt.

-Egyszer felkiáltottam a csendes buszon mert az hirtelen megállt én meg azt hittem neki mentünk valaminek.

-Elhagytam a papucsom, ahogy szálltam fel a vonatra és meg kellett állítani miattam a szerelvényt.

És még tudnám folytatni. Arról nem is beszélve mennyit elestem, vagy ,hogy olyanról beszéltem mások előtt amiről nem kellett volna.

De hát ez is én vagyok :) .

2012. ápr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók. Köszi mindenkinek. Jöhetnek még a ciki sztorik!
2012. ápr. 7. 14:23
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szóbeli felvételi után sétálok ki a gimiből, és egy kb. 170 centis kiskölyök (kb. 13 éves) elkezd nagyban integetni nekem a suli előtt. Néztem rá, hogy ez vajon mit akar, de sulimban is pár kis 6.-os - 7.-est ismerek, azt hittem az egyik az, csak nem ugrik be így hirtelen. Így hát visszaintegettem a kis srácnak, és akkor láttam, hogy a mögöttem jövő lánynak integet. FAIL
2012. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Sokvan, nemtudom melyik a legdurvább...


Nemrég márc 15-i ünnepségen az elején felálltunk, aztán mindenki leült, de én, plusz két mellettem lévő álltunk, és 20 perc múlva vettük észre, hogy le kellett volna ülni... Persze a városi tévében leadták:DDD


Egyszer reggel a HÉVen hallgattam a zenét hangosan, és azt gondoltom, hogy éneklek, a hangos zenétől úgyse hallják, és elkezdem ordibálni a szöveget. xD


Mentem egy haverom Simsonjával, és sétált az utcán 2 jó csaj, és gondoltam menőzök a mocival, odaköszöntem, kövér gázt adtam, és a Simson lehörgöt,, de még be is állt valami, mert hátsó kerék beállt, és óriásit estem... (A csajok meg nevettek...:D)


Most hirtelen ez jutott eszembe. 14/F

2012. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
99%

háát...így hirtelen nem jut eszembe annyira ciki dolog..

De mondok egy párat:


Szóbeli felvételin voltam..angolból szóbeliztem és hát beteg is voltam akkor és nagyon égtem ott a teremben..Játszottam a h*lyét szószerint..mert ha lázas vagyok akkor kicsit meghülyülök..és a beszélgetés után megkérdezik, hogy mit a véleményem róluk?

erre hirtelen benyögöm:

- Nagyon aranyosak!:D

Elkezdtek nevetni és persze mondták, hogy mehetek is :D



Ez a barátnőmmel történt, de szerintem ciki és vicces is :D

Mentünk be Pestre és, amikor jöttünk haza fele már sötét volt és a barátnőm félt :D szállunk fel a villamosra és hát rengetegen voltak ott és amikor a 3. megállónál leszállunk egy csomóan szálltak le velünk együtt és, hogy nehogy elhagyjon engem a barátnőm hát megfogta a kezem csak, hogy nem az én kezem volt az :D hanem egy öreg pasasé ..én meg a másik oldalról megbököm, hogy héé. te mit csinálsz?:DD



ennyit írtam le most..ha még kíváncsi vagy a többire akkor ha akarod leírom :D

2012. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Snowpehely ***** válasza:
100%

Nekem egész gyűjteményem van, jobb híján ezzel szoktam szórakoztatni a barátaimat. :D


1. Néhány éve még régi típusú biciklim volt, középen szétszerelhető (egy csavar tartotta össze a bicó két részét). Nagyon lerobbant állapotban volt, ritka gyenge kerékkel és "lábfékkel". Egyik járdaszegélyről épp ledöccentem mikor a biciklim középen kettéesett (a kormány konkrétan a kezemben maradt), én meg kiterültem az utca közepére. Mellettem állt két idősebb fiú, akik alig kaptak levegőt a röhögéstől. Mikor abbahagyták, segítettek összeszerelni azt a roncsot . :D


2. A barátnőmmel "kergetőztünk" a folyosón (tudom, nagyon felnőttes :P). Versenyeztünk,h ki ér előbb be az osztályba. Hát ő hamar beszaladt, előttem egy pár centivel és becsukta az ajtót. Én nekimentem az ajtónak, megcsúszott a cipőm, és hátraestem, épp a másik osztály ajtaja elé, ahonnan jöttek ki a diákok.


Még rengeteg van, majd ha eszembe jut egy jobb, írok. :)

2012. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

tavaly áprilisban a Zrínyi országos döntőjének díjkiosztásán... kihívtak, hogy vegyem át a díjat és amikor kezet fogtam a nénivel (aki adta át), a hátsó zsebemből kiesett a narancssárga Always... nem tűnt fel, s amikor mentem vissza, a mellettem ülő srác nagyon röhögött... elmesélte, nagyon ciki volt

16/L

2012. ápr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!