Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha nem járok bulizni, és nem az a 'divatcsaj' vagyok?

Figyelt kérdés
sziasztok! tudom hogy bár 16 éves vagyok még is van olyan érzésem hogy az első barátom majd max. 20 évesen lesz. nem divatból szeretnék barátot, egyszerűen nekem is hiányzik az hogy egy fiú törődjön velem! persze nem az a célom a kérdéssel, hogy rámírjanak priviben hogy ismerkedjünk. suli után hazamegyek állt. kocsival és utána tanulok. Ritkán péntekenként kimozdulunk a barátnőimmel moziba, vagy sétálni. Nem bulizok, nem az a túl szép puszizós csaj vagyok, aki mindenhova sziveket irogat..Neten próbáltam de nem szeretnék, meg sok a pedofil.. ti pl hol ismerkedtek?
2012. szept. 30. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne L
2012. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem csak piázó buli létezik. Sportolhatsz és eljárhatsz mindenféle rendezvényre. A szobádba nem fog bekopogtatni a herceg.
2012. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem azert mondom de ha 16 vagy akk mar barki is akar felszedni az nem pedofil. 14 alatt buntet a torveny.
2012. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szóba jöhetne pl. a baráti kör bővítése, biztosan akadnának olyan lányok, akik tudnának ajánlani néhányat a fiú ismerőseik közül. Jó ismerkedési terep lehet valamilyen hobbi, a közösségi élet. Az mondjuk valószínű, hogy kevés hozzád illő fiúval fogsz találkozni, és elég sok kudarcot fogsz megélni, de ez sajnos ezzel jár. Válassz olyan szabadidős tevékenységeket, ahol van némi esélye annak, hogy intelligensebb emberek is felbukkanhatnak.
2012. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez úgyhogy engem is érdekel.

17/F

2012. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19 éves fiú vagyok, és valahogy én is így vélekedtem erről a dologról ahogy te. Nem muszáj bulizni járni, de legyen egy baráti társaságod, akikkel el tudsz menni jobbra balra, és ez lehetőség szerint ne egy személy legyen. Pár éve én is így voltam ahogy te, aztán úgy hozta a sors, hogy megismertem pár remek srácot, az egyik barátom által, akik aztán folyamatosan hívtak mindenhova. (Bográcsozni, sörözni, stb.) A VOLT barátnőmet is ezeknek az embereknek köszönhettem. Speciel én a neten is szívesen ismerkednék, viszont nagyon válogatós vagyok. A jó csajok tetszenek leginkább, és ez sokszor megnehezíti a dolgomat.
2012. szept. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem, köszi a válaszokat:) elég sok bnőm van viszont ők se ismernek fiúkat, és nekik sincs/nem volt barátjuk
2012. szept. 30. 22:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Èn hasonló vagyok,csak fiúban.Én pl.sportolni,társastáncra,zenélni is járok.Ezeken a helyeken sok magányos és normális lányt/fiút találni...(engem a lányok érdekelnek:D) 16/F
2012. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.Találtam már lányt,sajnos a legbunkóbbat fogtam ki.De azért volt pár szép pillanatunk együtt.De így ismertem meg a legjobb csajhaveromat,és most is ismerkedek egy újabb táncos lánnyal..

(bocs hogy ide írok,de a nevemet nem adnám ki ,kedves érdeklődő):)

És ha ez nem jön be,ismerek még legalább 15-20 szingli lányt ugyaninnen..

2012. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!