Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek egy lánynak sem, ennyire csúnya lennék vagy mi a baj velem? Most már tényleg nagyon fáj!

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt tapasztaltam mam, hogy olyan aljas, utálatos vagy éppen csúnya lányoknak és fiúknak is lett vagy van párja most hirtelen, hogy csak néztem. Én meg egy lánynak sem kellek és most nagyon megvisel ez az egész valamiért, fáj, hogy senkit sem ölelhetek, hogy senki sem szeret és már nagyon elegem van, hogy az egész életem a nélkülözésről, a magányról szólt, sosem viszonozták az érzéseimet a lányok, soseom volt egy lány sem, akivel kölcsönsen szerettük volna egymást. Szörnyű így élni, hogy egy lány sem szeret, hiányol, egy sem mutatja ki, hogy én kellek neki, hogy szenvedek naponta és úgy szeretnék már akár csak megöleni is lányt, hogy azt már ki sem tudom fejezni szavakkal. Ennél nagyobb átok nincs higgyétek el, ha nincs párotok, aki szeretne! Úgyhogy becsüljétek meg a párotokat, mert én tudom ilyen, ha nincs és mennyire rossz így élni egész életemben. :'(

2012. szept. 30. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egy kép esetleg? és akkor megtudjuk állapítani, hogy a csúnyaságod miatt nincs nőd vagy sem.
2012. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy azt hidd, hogy te vagy az egyetlen, viszont mindenkinek megvan a párja a világon. Állj a sarkadra, és szólítsd meg azt a lányt aki tetszik, mert ha meg sem próbálod akkor magától nem fognak az öledbe hullani a lányok.
2012. szept. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudom milyen szar...:/ nekem sincs.tényleg hány éves vagy?
2012. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Me' itt rinyálsz azér'!
2012. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos mivel azt kérdezted ilyen csúnya lennél-e vagy valami, szerintem rakj fele egy képet, hogy erre konkrétan lehessen válaszolni. Csak sajnos ezekkel a kérdésekkel meg az a baj, hogy embere válogatja kinek ki tetszik. Nem hiába van, hogy egyik embernek ez másiknak az a személy tetszik..

Hidd el én is tudom milyen ha nincs senkid , én is ebben a cipőben járok, csak épp én lány vagyok. Nagyon jól esne ha lenne egy barátom aki törődik velem, szeret , stb..

De nem kell lecsüggedni , mert te is meg fogod találni a magad párját!!

2012. szept. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sincs régóta,de már beletörődtem, nem sírok,hogy nincs,találtam magamnak hobbit,szórakozást,lekötöm magam, egy idő után veled is így lesz. Régen annyit agyaltam ezeken,hogy miért nincs,meg hogy kéne csinálni,hogy jó legyen,mi kell a nőknek,hogy belefáradtam. Ott tartok,hogy nem érdekel az egész, bele se kezdek semmilyen társkeresésbe sem. Minek? Újabb ismerősöm legyen a facebookon vagy msn-en? Ezért felesleges. Ha meg odáig jutok,hogy találkozzunk, akkor is max. annyi,hogy "barátok" maradunk, köszönöm, ebből elég volt.
2012. szept. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátom, és nekem is nagyon hiányzik már egy kapcsolat! De a többieknek igaza van, megírhatnád, hogy hány éves vagy és egy képet is rakhatnál fel, hogy megállapítsuk, a külsőd e az oka! Én szívesen adok tanácsot, ami a külsődet illeti! :) Ha nem szeretnéd ide felrakni a képedet, akkor küldj priviben!
2012. okt. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

azóta eltelt pár év.

mi a helyzet?

lett barátnőd?

2018. aug. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!