Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóljak vissza, amikor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóljak vissza, amikor az emberek a magasságomat említik, meglepődnek? Valami frappáns és vicces szöveg kéne.

Figyelt kérdés
192cm magas, 18 éves fiú vagyok. Gyakran szólnak be haverok, rokonok, hogy "Hova nőssz már? " vagy "Basszus, de magas vagy! ". Mit mondjak ilyenkor? És ha csaj mondja?

2012. szept. 30. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
ne is mond...2 méter fölött vagyok 18 évesen, már rohadtul unom hogy egy péntek este kb 8-an jönnek oda hozzám megkérdezni hogy mekkora vagyok? amit a legjobban utálok azok a hülye viccek, hogy milyen az idő odafönnt, amire persze a fütyi elkezd röhögni, hogy ő aztán milyen rohadt kreatívat mondott... ismerős, de én nem is próbálok frappánsat válaszolni, max ilyesmit hogy "fejen térdellek", vagy hogy "le se látok odáig". nem kell ennek ekkora ügyet keríteni, én is próbálok csak megszokni így élni:) sok sikert:D
2012. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!