Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt a csajt tényleg le kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a csajt tényleg le kell qurvázni aki a pasinak a bal oldalán megy amikor sétálnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
ezt ki mondta neked?hülyeség...
2012. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Fülünyúl ***** válasza:
82%
Van egy íratlan mondás, miszerint a férfi bal oldalán a kutyának és k*rvának van helye, jobbján a barátnőnek/feleségnek. Az illemszabályok alapján azonban valóban a nő mindig a férfi jobbján van. Egyetlen kivétel van ez alól, mégpedig a katolikus esküvő, ott az oltár előtt a vőlegény bal oldalára kell álljon a menyasszony.
2012. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mivel kéne az olyanokat bűntetni, aki mégis a bal oldalán megy?
2012. okt. 1. 18:20
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Büntetni? Bolond vagy?:D Semmivel. Ez csak egy illemszabály, egy szokás, de attól, hogy egy lány a bal oldalon megy, még nem lesz a srác k.rvája...
2012. okt. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azok érdemelnének meg megszégyenítést,akik ilyen illemszabályokat kitalálnak. Nem mindegy, hogy melyik oldalon ki megy? Ha a nő nem dug félre, vagy nem dug pénzért,akkor nem qurva. Nem kellenek ilyen hülyeségek,hogy itt meg itt van a helye séta közben.
2012. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én megszokásból mindig a bal vállamon hordom a táskát, így "nem fér oda" a barátom, szóval emiatt mindig a bal oldalán szoktam lenni, ha sétálunk. sok mindent lehet rám mondani, de nem vagyok egy r.banc :)
2012. okt. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jajj, ez annyira hülyeség. Volt egy barátom, aki sétánál mindig a jobb oldalára ráncigált, ha eredetileg nem ott voltam, hogy "ne nézzenek kur.vának". Annyira idegesítő volt. Nem érdekel ez a szokás, tök értelmetlen.
2012. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"E szokás abból a korból ered, mikor a férfiak még kardot viseltek a bal oldalukon, így azt jobb kézzel tudták egyetlen mozdulattal kirántani. Valamint, ha a nő a bal oldalukon sétál, véletlenül még félbevágták volna, mikor előrántják a kardot - és egy félbevágott nő, valljuk be, nem túl szép látvány. "
2012. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az országnak csak bizonyos pontjain hívták fel erre a figyelmet azok a nők, akikkel én együtt mentem utcán. Leginkább Csongrád és Bács-Kiskun megyében volt ez jellemző.


Máshol ezt nem vettem észre. Viszont úgy vagyok vele, semmiből sem tart, hogy a nő a jobb oldalamon menjen, ezért így is teszünk.

2012. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, kardot, falloszt, övet és karórát bal oldalon hordunk. :)
2012. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!