Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik együtt járnak, minek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik együtt járnak, minek sétálnak kézen fogva?

Figyelt kérdés
Azért, mert így mutatják ki mások felé, hogy Ők együtt vannak?
2011. okt. 26. 13:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
én spec azért, mert szeretem a fizikai kontaktust
2011. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan, ahogy az előző mondja, illetve te, kedves kérdező.
2011. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

mert szeretem érezni a közelségét, a melegségét,az erejét, hogy mellettem van.


Az nem volna túl praktikus, ha ölelkezve haladnánk előre.


22/L

2011. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy valaki a külvilág miatt jár kézen fogva...

Kezdetben ez egy jel. Ha már megfoghatom a kezét, akkor alakul köztünk valami. Később pedig csak azért fogom a kezét, mert jó. Jó nekem és jó neki.

2011. okt. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

miért te hogy sétálsz a barátnőddel? vagy barátoddal?

az első mondja jól. plusz büszke vagyok arra hogy az én párom.

2011. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
79%
Ezt te se kérdezted komolyan.. -.-
2011. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 DakotaDamon ***** válasza:
93%

Mikor még nem jártunk, akkor is volt, hogy kézenfogva mentem a barátommal. Mert egyszerűen jó érzés volt, hogy fogja a kezem és tudom, hogy ott van mellettem. Szóval nem státuszszimbólum. Most, hogy már járunk is, szeretem, hogyha foghatom a kezét. :) Valahogy megnyugtat. Azt meg különösen imádom, mikor a hüvelykujjával simogatja a kézfejem, vagy kicsit megszorít. Mert nekem ez jelzés, hogy figyel rám, és fontos vagyok neki.

De abban is van igazság, amit írsz, hogy jelzés a külvilágnak. Igenis, tudja mindenki, hogy én vele vagyok. :)

2011. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
az én párom azt mondja nem kell mindig fogni egymás kezét. azt mondja úgyis tudja mindenki h együtt vagyunk...
2012. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem tudom, sztem "divatból", mert hiszen ez a "jele" annak, ha egy pár együtt van, és mert -csatlakozom a többiekhez-jó megfogni a párod kezét.
2012. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
A hajat megsem foghatod:) Amugy valoszinu,hogy egy fajta birtoklast fejez ki, meg ha tudat alatti is. Nem mellesleg jo erzes.
2012. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!