Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most komolyan gondolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most komolyan gondolja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma reggel ezt találtam a táskámban:

idézem:"Drága egyetlen csillogó szemű macikám!

Nem merek a szemedbe nézni és elmondani neked hogy SZERETLEK! Azért nem merek, mert félek hogy te nem így érzel irántam.Ha én ezzel szembesülnék, megölném magam. Kérlek, ha tudod ki vagyok hagyj egy levelet nekem az automata alatt.Nagyon szeretlek napokat gondolkodtam mit írjak!10000x ölelés!"

Ezt írta..és nem tudom eldönteni hogy kamuzott-e és azt se, hogy ki ő! Hogyan derítsem ki, hogy ki ő?? És vajon ezt komolyan is gondolja?



2012. okt. 1. 19:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Neménvótam'.
2012. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Az automata alatt hagyj egy üzit, hogy nem tudom ki vagy, és mutasd magaaaad xDD

amúgy kor? ez akár veszélyes is lehet -.-'...

2012. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ja és egy csók az alján, lányok állítása szerint szájfénnyel! Azt tudom, hogy osztályomból nem lehetett, mert csak tesin hagyom kinnt a táskám!...Szóval, segítenétek?
2012. okt. 1. 19:24
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Tedd neki az automata alá, hogy ne szórakozzon és hogy gőzöd sincs ki ő :D am szerintem kamu
2012. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
14/f...
2012. okt. 1. 19:24
 6/25 anonim válasza:
100%
lehet csak szivat :D
2012. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

FIÚKÉNT KAPTAD? XD

akár kamu is lehet akkor :D valaki meg akar viccelni

2012. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

írj egy válasz levelet:

"szia, nagyon kedves vagy, de nem tudom ki vagy. én is szeretek valakit, és attól tartok, hogy ő nem szeret engem viszont. olyan jó lenne, ha te lennél az a valaki!"

és tedd az automata alá :)

2012. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
..gondoltam:D de azért lehet, hogy nem...látták nálam a levelet, és egy csaj utána eléggé figyelte az automatát...
2012. okt. 1. 19:26
 10/25 anonim ***** válasza:
46%

Vagy 2 tucat ilyen kamulevelet írtunk osztálytársainknak...

Tizenévesen ez vicces volt, most már szánalmasnak látom persze, annyira gázosak voltunk, de akkor még vicces volt, és röhögtünk, ha elmentek, megbeszélt találkahelyekre, ahol nem volt senki... :S


Szóval dobd ki és kész, valszeg kamu...

2012. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!