Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az miért van, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az miért van, hogy ha tetszik nektek egy lány, akár ismeretlen is, látható jelzéseket tesztek, hogy tetszik nektek, de nem meritek leszólítani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
*ertem helyett erzem
2012. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagyunk benne biztosak, hogy a lánynak mi is bejövünk. De ez csak abból fakad, hogy nem vagyunk magabiztosak. Ha tuti lenne a dolog, nem lenne túl nagy dolog leszólítani senkit se. De mivel a csajok is azt mondják, hogy a mosolygás még semmit se jelent, így kitudja. Ezzel a srácok jól összezavarodnak, mert csak igenekben és nemekben tudnak gondolkodni :P De ez csak egy talánnak felel meg, ami értelmezhetetlen :D
2012. okt. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De pedig jó lenne most. :(
2012. okt. 2. 12:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi lenne jó? Ha megszólítanának?
2012. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ha AZ a srác akivel kialakult ez a dolog, megszólítana.
2012. okt. 2. 22:25
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden srácnál van így. Én szinte bármelyik lánnyal szóba elegyedek, ha szimpatikus számomra. Pedig még az úgynevezett "visszahúzódó" kategóriába tartozom. Jól fel kell mérni a terepet. A lányok is küldenek jeleket, ha szimpatikus vagy számukra. Ha időben észreveszed, szabad a terep.
2012. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Janiiii válasza:

Elsőnek is egy kérdés: miből gondolod, hogy a látható jelzés azt jelzi, hogy tetszel egy férfinak és AKAR bármit is? Írj kérlek konkrét példákat, szituációkat!


Sokszor én csak nézek egy nőt, jobban megnézem, elemzem, de nem tetszik, nem akarok tőle semmit, több okból sem. Miért mennék oda?


A nők is ezt félre értik, hogy sokszor ha egy szórakozó helyen ránézek egy nőre több alkalommal, odajön, és beszélgetni kezd velem, mintha akarnék tőle bármit is. Miért ne nézhetnék egy nőre többször? Ha párkapcsolatban vagyok, akkor is megnézem a nőket, és nyilván nem megyek oda hozzájuk, hiszen hűséges vagyok. Ha oda is jönnek, akkor pedig maximum beszélgetünk, majd elköszönök tőlük, hiszen én nem akarok semmit. Na, ezt nagyon rosszul viselik a nők, ha oda jönnek, és nem az lesz, amit elképzeltek... Volt aki a szememre is vetette, hogy azért jött oda, mert látta, hogy ránéztem (!).


Sok férfi komplexusos, nem érzi magát elég jónak (sok esetben van alapja a komplexusainak, okkal érzi így), képtelen kezelni a kudarcokat, visszautasításokat. Ha odamenne egy bármilyen nőhöz, akivel nem az történne, amit elképzelne, napokig, hetekig megviselné a dolog, így inkább nem próbálkozik, maximum ha részeg...


A nők pedig azt hiszik sokszor, hogy egy férfi akar valamit is tőlük, közben meg csak szeretnék, de a férfinak semmi célja nincs velük. Esetleg a férfi sem tudja, hogy mit akar... :-)

2013. ápr. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!