Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz ez az állítás?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 2. 15:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Ti mit gondoltok erről?
2012. okt. 2. 15:13
 2/10 anonim ***** válasza:
K*rvára az...
2012. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Is-is.

Sarkított. De aranyos.


1. A rosszfiúkat nagyobb élvezet BETÖRNI egy nőnek. Ezért izgatók. Ez igaz. (de ha ronda, akkor nem)

2. Nem csak rossz, b.nkó, stb. VAGY romantikus-nyálas fiú létezik. Van aki egyszerű, rendes, nem nyálas, van tartása, vagány ÉS odaadó.

3. "Legalábbis én még soha nem szedtem össze úgy nőt, hogy azt szerette volna bennem, hogy olyan k.rva őszinte vagyok, meg baszottul elveszetten romantikus."-> hazudni kell? Ebben RÉSZBEN van valóságalap. A nők is rájöttek már. :) (Romantikus nő = nem becsülik meg, helyette a b.nkó csajok után futnak:D)

2012. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Különben gyanúm szerint a szerző "belül" érzelmes, "romantikus" hajlam. Akinek épphogy a "lekezelő", beképzelt csajok jöttek be (ellentétek vonzzák egymást?)


Talán sokszor kihasználták, ezért jött rá, hogy hasznosabb "hazudnia" magáról. És bekeményített.

2012. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem egészen!


Egy férfi legyen férfi! Erős, határozott, vad,izgalmas, ez mind igaz. De ha nem őszinte,akkor nekem nem kell. Ha olyan pasi vagy,hogy felszínes kapcsolatot szeretnél,akkor tökéletesen igaz az állítás. Elég pár hazugság,aztán jöhet a móka. De ami nem őszinteségre épül,az nem kapcsolat,max valami felszínes kaland. Akinek pedig csak kaland kell,az az én szememben nem férfi. Nekem szükségem van rá,h érzelmes legyen,határozott ,erős aki mellett jól érzem magam,és biztonságban. (Nem testőrt,s nem is vadállatot keresünk.)

2012. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5/5 Ne nyilatkozz minden nő nevében. Nálunk én jóval határozottabb vagyok (pasik közt a barátom se nyámnyila, sőt!- vagány, laza, stb)


Engem megvédenie se kell. Ha versengeni kezd velem, az részben izgalmas- de nem azért, hogy "legyőzzön", hanem ellenkezőleg. Részben viszont lehangoló is tud lenni, és "bajlódik a fene vele", mostanában inkább dobom azokat, akiket "be kellene törni". (Nekik is jobb talán!)

2012. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár te nagyjából még mindig azt mondod, amit gyakran hangoztatok: a nők java része (aki ezt szeretné) nem arra vágyik, hogy a pasi VELE SZEMBEN, hanem, hogy ÉRTE legyen "domináns".
2012. okt. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szánalmas írás. Ezzel az erővel akár itt a gyakorin is sírhatna hogy 1 nőnek sem kell.


De hát kell lenni ilyen embernek is. Nem csak jó hanem rossz példáknak is kell a normális emberek előtte lenni, hogy el tudják dönteni melyik irányt nem akarják :D

2012. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az írónak most az a baja, hogy csak akkor kell egy nőnek, ha keménykedik?

én úgy tudom, ezt élvezni szokták a srácok és annál jobban lesznek nagyfiúk, minél közelebb van a nő.

és ez alapból így van. pl beszélgetnek a csajok. de amikor megjelenik egy helyes pasi, egyből átmennek cserfes flörtölősbe.

szóval ilyen a természet.

szóval tiszta disszonáns nekem amit ír az illető. nem értem a negatív hangvételét.

ő azt szeretné ha azért szeretné valaki mert elsírta magát? hát vannak anyáskodó típusú lányok is..keressen olyanokat.

2012. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. bejönnek a vadóc meg a szégyellős pasik is..
2012. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!