Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most megvárjam, amíg hazajön,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megvárjam, amíg hazajön, vagy lépjek tovább és éljem ugyan úgy az életem mint előtte bármilyen nehéz is lesz? 17/L

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még tavaly bulizás közben ismerkedtem meg... eléggé ritkán találkoztunk, de amikor taliztunk akkor nagyon szenvedélyesek voltunk... a szülinapomon odajött elém a sulihoz meglepiből, és az egész napot együtt töltöttük, és az elkövetkezendő 3 napon is végig együtt voltunk délután, és én már nyáron is tudtam, h ősszel kimegy Olaszországba egyetemre, de nem nagyon érdekelt, mert semmit nem éreztem iránta... és amikor utoljára találkoztunk akkor felmentünk hozzá, lefeküdtünk, aztán olyanokról beszélgettünk, h sajnálja h nem jöttünk össze, és h hiányozni fogok neki, és h érzi h van köztünk valami, ami nem csak a vonzódásból áll... és én úgy éreztem h soha nem volt még ilyen jó délutánom... és nem akarom h vége legyen...

de másnap kiment Olaszországba, és én meg itt maradtam szerelmesen, és nem tudom, h mit csináljak... szerintetek megvárjam? tudom, h hülyeség lenne megvárni, de a hétvégén is voltunk bulizni és egy srác rám nyomult, én meg csak azt éreztem h nem akarom h rám nyomuljon, mert nekem barátom van... pedig én régen soha nem utasítottam vissza egy srácot se, de most... :|


2012. okt. 2. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért lényeges részlet, hogy mennyi időre ment ki.
2012. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oda írtam h egyetemre ment ki ami több év, de néha hazajönne, mint ahogy most is hazajön az ősziszünetben :)
2012. okt. 2. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre mi nem tudjuk a választ, ezt csak a szíved tudja, mit tennél szíved szerint.
2012. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, én nem hiszek a távkapcsolatokban, pláne, hogy a szex hatására jött ez a nagy szerelem, amúgy semmi nem volt. Ez szerintem részedről is csak illúzió. Részéről meg csak hitegetés, hogy ne érezd riban.cnak magad. Rendes tőle.


Amúgy attól, hogy egyetemre ment, nem törvényszerű, hogy több évre ott marad, itthonról főleg fél-egy évre mennek emberek Erasmusszal külföldre.


24/N

2012. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, odaírtad, hogy egyetemre megy, de ahogy az utolsó válaszoló is írta, egyáltalán nem mindegy, hogy cserediákként megy fél, vagy egy évre, avagy 3-4 évre megy ki.

Szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy éveket várj valakire, akivel igazán még ki sem alakultak a dolgok!

2012. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!