Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom hogy köze van-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy köze van-e a dologhoz?

Figyelt kérdés

szóval, én még egész kiskorom óta másnak éreztem magam, pontosan 5 éves korom óta szeretem a lányokat, de általánosba tetszettek a fiúk egy ideig, sőt még velük is képzeltem el az életemet, volt is fiúm, egy ideig bi voltam, kb. 15 éves koromra jöttem rá hogy csak a lányok kellenek és ekkor jöttem rá biztosan mi is ez az egész dolog, csak velük akarok élni, mindent a lányokban szeretek csak ezt akarom...a suliban elég fura dolog van, van 1 barátnőm(elég közeli barát) és őt jobban kedvelik mint engem, azthiszem azért mert magabiztosabb, és ugye ő könnyebben beszél a fiúkról.

De én pl elég laza tudok lenni ha kisebb körben vagyunk, és akkor elég sokat humorizálunk, nevetünk együtt stb..

Azt nemtudom hogy köze van-e ahhoz hogy a lányokat szeretem? ha heteró lennék sokkal jobban megnyílnék?

Ti ismertek népszerű leszbi/bi lányt?



2012. okt. 2. 18:00
 1/7 A kérdező kommentje:
18/L
2012. okt. 2. 18:01
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerek
2012. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hasonló az én történetem, mint a tiéd. Pici korom óta tudom, mégis fiú mellett képzeltem el magam, mert azt tanultam, hogy ez a világ rendje, nem filozofáltam agyon a dolgot. Aztán kinyílt a csipám, hogy lehet úgy is, ahogy én szeretném.

A nyitottság, magabiztosság nem közvetlenül nemi identitás vagy orientáció kérdése. Közvetetten lehet az, hiszen a magabiztosságod függhet attól, hogy hogyan állsz saját magadhoz és a környezetedhez. Én nem tartom magam népszerűnek, mert nem szeretem ezt a kifejezést személyekkel kapcsolatban használni, de nagyon sok ismerősöm, haverom, stb van, akikkel fiúkról és lányokról (meg úgy egyáltalán bármiről) simán elbeszélgetünk. Nem szeretnék ide kisregényt írni, de nyugodtan írj privátot, ha szeretnél kicsit bővebben beszélgetni.

2012. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szia, nyugodtan beszélj magadról :)
2012. okt. 3. 20:48
 5/7 A kérdező kommentje:
opp, bocsi, megy privibe ;)
2012. okt. 3. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a lányokat szeretem, és nekem szinte egy barátom sincs... :/ Ez amiatt van, hogy egy kis szociális fóbiám is van, és emiatt tényleg nehéz barátkoznom. Szóval én is elég rossz helyzetben vagyok.
2012. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mennyire, de kicsit biztos összefügg. Nekem konkrétan egy ismerősöm van, aki leszbikus és népszerű, de csak mert jól hazudik, nincs lelkiismeretfurdalása, stb... Én inkább vagyok a társaság középpontja, mikor azzal az öt emberrel vagyok, akik igazán ismernek, mint mondjuk egy osztályba 30 fő között, akik előtt csak a nevem igazi... :) Neked is ezt tanácsolom, komolyan sokkal jobb érzés őszintének lenni, mint félni, hogy mikor buksz le... :) Ha meg már mindenki tudja, nem valószínű, hogy mindenki szeretni fog a környékeden. Foglalkozz csak azokkal, akik megértenek és akiket megértesz, a többi meg mindegy (szerintem!) :)

18/leszbikus

2012. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!